Soru Mİ Band 2 Kullananlar

Bulent81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
8000
Cihazım
Samsung j7
Konular
0
Bulent81 hocam sen incigine cincigine zaten bakmış ve denemişsin belki bir ihtimal bağlantıyı sonlandır ardından tele temiz bir kurulum yap oda fayda etmez ise o vakitten sonra ben sana anca "3. band2 yi al ve dene" diyebilirim selametle hocam
[doublepost=1511551374,1511551250][/doublepost]O ihtimalleri de denedim.Demekki bundada yazılım sorunu var.Garanti kapsamında yenisini talep edelim bakalım ne olacak?Bu bilekliklere de reset ve format atma yolunu bulmaları lazım.Bir yolu olmalı ama ne?

metallurgist22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mİ BAND 2
Konular
2
Merhaba reset konusunda. Şarjın 0 olması ve sonrasında 100% e kadar doldurulması şeklinde oluyor diye bazı yazılar okumuştum. Denemedim. Elimde 2 adet mi band2 var. Biri mifit ile çalşıyor. Diğerini ios aletler bluetoothta görmüyor. Şarjın sıfırlanmasını bekliyorum. Hard reset bilen var mı ? :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bulent81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
8000
Cihazım
Samsung j7
Konular
0
Merhaba reset konusunda. Şarjın 0 olması ve sonrasında 100% e kadar doldurulması şeklinde oluyor diye bazı yazılar okumuştum. Denemedim. Elimde 2 adet mi band2 var. Biri mifit ile çalşıyor. Diğerini ios aletler bluetoothta görmüyor. Şarjın sıfırlanmasını bekliyorum. Hard reset bilen var mı ? :)

sarjın tamamen bitmesini bekledim.100 olduğunda yine olmadı

metallurgist22

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Mİ BAND 2
Konular
2
Xiaomi ye yazsak service maili vardı sitesinde acaba cihazın eşleştiği ilk telle olan ilişkisini merkezden kesebilirler mi

aysesahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ayse
Cihazım
mi band 2
Konular
0
merhaba, ben siteye yeni üye oldum ve biraz bakındım ama uygun bir başlık göremedim. ben yeni bir mi band 2 aldım ve başka bir mi band 2 kullanıcısını arkadaş eklemek istiyorum ama şu mesaj çıkıyor ekranda
"arkadaşlık isteği gönderilemedi".
kişinin hem QR kodunu okuttum hem ID numarasından arama yaptırıp eklemeye çalıştım. O da aynı şekillerde denedi ama ikimizde de aynı uyarı çıkıyor. nerede yanlış yapıyoruz?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
merhaba, ben siteye yeni üye oldum ve biraz bakındım ama uygun bir başlık göremedim. ben yeni bir mi band 2 aldım ve başka bir mi band 2 kullanıcısını arkadaş eklemek istiyorum ama şu mesaj çıkıyor ekranda
kişinin hem QR kodunu okuttum hem ID numarasından arama yaptırıp eklemeye çalıştım. O da aynı şekillerde denedi ama ikimizde de aynı uyarı çıkıyor. nerede yanlış yapıyoruz?

Haklısın bu konu forumda hemen hemen hiç bir yerde geçmiyor her türlü soruna bir cevap büyük ihtimalle var ama kimse QR kodu ile arkadaşlığa değinmemişti bende bir band2 kullanıcısı olarak size cevap verememekten üzüntü duyuyorum belki kullanıp tecrübe eden arkadaşlar çıkacaktır cevap için selametle

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Haklısın bu konu forumda hemen hemen hiç bir yerde geçmiyor her türlü soruna bir cevap büyük ihtimalle var ama kimse QR kodu ile arkadaşlığa değinmemişti bende bir band2 kullanıcısı olarak size cevap verememekten üzüntü duyuyorum belki kullanıp tecrübe eden arkadaşlar çıkacaktır cevap için selametle
Şöyle bir açıklama var iş görebilir.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aysesahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ayse
Cihazım
mi band 2
Konular
0
teşekkür ederim. QR kodu deneyenlerden de cevap bekliyorum. bu resimdeki olayı tam anlayamadım :( biraz açıklar mısınız?

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
teşekkür ederim. QR kodu deneyenlerden de cevap bekliyorum. bu resimdeki olayı tam anlayamadım :( biraz açıklar mısınız?
olay şu:

a kişisi mi bandın uygulamasından yazdığı mesajı favori seçtiği app ile yolluyor. b kişiside mesajın geldiği app favori uygulaması olarak seçmiş ise mesaj direk mi band 2 ye düşüyor.
[doublepost=1512835018,1512834203][/doublepost]

bildiğim kadarı ile düğmesine uzun basma resetliyordu.

bu güne kadar mi band bana hiç sorun çıkarmadı. defalarca format attım mi band ile çalışan her programı denedim.

bir defa bağlantı sorunu yaşadım. ondada manüel eşleşme ile hallettim.

kullandığım programın araçlar kısmında mi band görünür yap diye bir ayar var. işinize yarar mı bilmiyorum.
[doublepost=1512835083][/doublepost]
Duşa giren varmı su geçiriyormu ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

her zaman duşa girerim band ile madem su geçirmiyor kullanalım değil mi :)

aysesahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ayse
Cihazım
mi band 2
Konular
0
olay şu:

a kişisi mi bandın uygulamasından yazdığı mesajı favori seçtiği app ile yolluyor. b kişiside mesajın geldiği app favori uygulaması olarak seçmiş ise mesaj direk mi band 2 ye düşüyor.
[doublepost=1512835018,1512834203][/doublepost]

bildiğim kadarı ile düğmesine uzun basma resetliyordu.

bu güne kadar mi band bana hiç sorun çıkarmadı. defalarca format attım mi band ile çalışan her programı denedim.

bir defa bağlantı sorunu yaşadım. ondada manüel eşleşme ile hallettim.

kullandığım programın araçlar kısmında mi band görünür yap diye bir ayar var. işinize yarar mı bilmiyorum.
[doublepost=1512835083][/doublepost]

her zaman duşa girerim band ile madem su geçirmiyor kullanalım değil mi :)

mesaj yazma olayına baya bakındım ama göremedim. nereden yazıyorsunuz mesajı? uygulama içinde mesaj kısmında, diğer arkadaşımın dürtmesi gözüküyor sadece

Üst Alt