Soru Mİ Band 2 Kullananlar

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Merhabalar mi band 2 aldım mi fit uygulamasında hiç bi şeklde eşleşemedi bileklik iphone 6 kullanıyorum her yolu denedim bi türlü olmuyor ne yapmalıyım yardımmm
Sabır sabır sabır ve sankim wi-fi ile şansın bir tık daha fazla selametle

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
mi band 2 kullanmaya başlayalı iki gün oldu. mi fit uygulamasını indirdim. nabız ölçer dahil tüm uygulamalar gayet başarılı çalışıyor. ancak bu sabah nabız ölçer çalışmamaya başladı. bu sorunu nasıl çözebilirim. konu hakkında bilgisi olan ya da nabız ölçer sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum. teşekkürler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aradan yapıyor oda bileğe tam oturmadığı dan okuyamiyor nabzı anlayacağın kendiliginden düzelir hocam selametle

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
mi band tools uygulamasını aldım fakat 5 10 dk arkaplanda calıstıktan sonra uygulamayı tekrar açınca mi band tools temizleme istisnası oluşturan "bellek kilitle" eklemelisiniz diye bi hata alıyorum, fotoğrafta yükledim
Hocam emin değilim ama uygulamaya tüm izinleri ver birde öyle dene yeniden başlatı unutmayın selametle

Nizamettin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nizamettin
Cihazım
Redmi note 3
Konular
14
Arkadaşlar Bu mi bant 2 de telefonla bağlantı kurulunca bağlantı kuruldu şeklinde titreşim ve uyarı veriyor. Bunun aksi olduğunda yani telefondan uzaklaştığınızda bağlantı koptu uyarısı alsak çok işimize yaramaz mı ? Telefonu bir yerde unutma belasından kurtulmuş oluruz. Bu uyarının bir güncelleme ile eklenebileceğini düşünüyorum ama kime nasıl ileteceğiz onu bilmiyorum. Siz ce de faydalı olmaz mı ?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Arkadaşlar Bu mi bant 2 de telefonla bağlantı kurulunca bağlantı kuruldu şeklinde titreşim ve uyarı veriyor. Bunun aksi olduğunda yani telefondan uzaklaştığınızda bağlantı koptu uyarısı alsak çok işimize yaramaz mı ? Telefonu bir yerde unutma belasından kurtulmuş oluruz. Bu uyarının bir güncelleme ile eklenebileceğini düşünüyorum ama kime nasıl ileteceğiz onu bilmiyorum. Siz ce de faydalı olmaz mı ?
O uygulama var hocam storede yanılmıyorsam mi band tools olsa gerek belli mesafeyi geçince uyarı veriyor bileklik. hatta forumda anlatımı var aratırsanız çıkacaktır karşınıza selametle

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
gelen arama ve smslerde isim gösteriyor bildirimde fakat whatsapp mesajlarında örneğin sadece whatsapp simgesi gösteriyor, onda da isim göstermesi mümkün müdür bi uygulama vs. ile?

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
eyvallah abi cevap vermen yeter :)

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
Bileği kaldırınca saati göstermiyor artık... Tuşa basınca açılıyor önce ay simgesi geliyor bunun nedeni ne sizde de oldu mu daha önce?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Bileği kaldırınca saati göstermiyor artık... Tuşa basınca açılıyor önce ay simgesi geliyor bunun nedeni ne sizde de oldu mu daha önce?

Bileği kaldırınca göstermesi ayarlarda var ama diğer dediğin ile ilgili bir bilgim yok hocam selametle

Üst Alt