Soru Mİ Band 2 Kullananlar

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Güle güle kullanın. "Nasıl memnun musunuz?" diye sorarsam çok anlamsız olacaktir. Xiaomi alıpta memnun kalmayan insan yoktur :) Akıllı bileklik değilde akıllı saat konusunda ciddi atılım yapıp biraz kendini geliştirirse bende tekrar alım yapmayı düşünebilirim.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bazen araba da iken adım sayıyor saati çıkarıp kolumdan tekrar takınca düzeliyor herhalde gevşek takınca oluyor

İcine 3-5 ufak oyun attım birde xda dan takvim ile mi forumda hesap makinesi ile galeri vardı şimdilik iyi sarj günlük ortalama %20 götürüyo

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Hocam bazen araba da iken adım sayıyor saati çıkarıp kolumdan tekrar takınca düzeliyor herhalde gevşek takınca oluyor

İcine 3-5 ufak oyun attım birde xda dan takvim ile mi forumda hesap makinesi ile galeri vardı şimdilik iyi sarj günlük ortalama %20 götürüyo
Maşallah subanallah Allah nazarlardan saklasın, bak şimdi beni imrendirme :) :) zaten marka xiaomi olunca dayanamıyorum. Ufak tefek kusuru olsun yoksa gözümüz kalır. Dediğiniz gibi gevşek taktığınız içinde olabilir.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Maşallah subanallah Allah nazarlardan saklasın, bak şimdi beni imrendirme :) :) zaten marka xiaomi olunca dayanamıyorum. Ufak tefek kusuru olsun yoksa gözümüz kalır. Dediğiniz gibi gevşek taktığınız içinde olabilir.

Ben Mi Band 3u bekliyorum hocam bakalım Tuşsuz olacak bu sefer. Şu bildirim içeriklerini de gösterirse Süper olacak ama.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Güzel ama :)

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Ben Mi Band 3u bekliyorum hocam bakalım Tuşsuz olacak bu sefer. Şu bildirim içeriklerini de gösterirse Süper olacak ama.
Kesinlikle tuşsuz daha şık duruyor. Alınca bize artık fotograflar atarsın. Google play üzerinden ekstra programlar yardımiyla zaten gelen bildirim, mesaj ve whatsap, messenger gibi her türlü yazıyı band 2 de gösteriyorum. Mi Band 3 fazlasıyla gösterir :) içiniz rahat olsun.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Kesinlikle tuşsuz daha şık duruyor. Alınca bize artık fotograflar atarsın. Google play üzerinden ekstra programlar yardımiyla zaten gelen bildirim, mesaj ve whatsap, messenger gibi her türlü yazıyı band 2 de gösteriyorum. Mi Band 3 fazlasıyla gösterir :) içiniz rahat olsun.

Hocam Aslında Bildirim Hafızasına sahip olması benim asıl isteğimde. O zaman Amazfit Bip'i falan nasıl satacak onu bilmiyorum. Belki benden önce sizde görürüz hocam belli mi olur :)

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Bu guncellemeyi nasil yukluycem ya beyler yuklenmiyor. Mi band 2 ye.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Hocam Aslında Bildirim Hafızasına sahip olması benim asıl isteğimde. O zaman Amazfit Bip'i falan nasıl satacak onu bilmiyorum. Belki benden önce sizde görürüz hocam belli mi olur :)

Ooo senin istediğin şeyi anladım, band 3 e onu vermezler. Akıllı Bileklik devrini kapattım diye düşünüyorum ama marka xiaomi olunca büyük konuşmamak lazım. :)

Bu guncellemeyi nasil yukluycem ya beyler yuklenmiyor. Mi band 2 ye.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi fit üzerinde oturum açıp eşleştirince otomatik güncelleme alıyor. Yada farklı programlar üzerinde mi band 2 güncelleme diye menüsü var. Sende hata mı veriyor?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ooo senin istediğin şeyi anladım, band 3 e onu vermezler. Akıllı Bileklik devrini kapattım diye düşünüyorum ama marka xiaomi olunca büyük konuşmamak lazım. :)

Mi fit üzerinde oturum açıp eşleştirince otomatik güncelleme alıyor. Yada farklı programlar üzerinde mi band 2 güncelleme diye menüsü var. Sende hata mı veriyor?

İşte bende bundan korkuyorum hocam. Umarım bir şekilde verebilirler. Güzel bir bileklik çıkarsa Sırf Xiaomi olduğu için bile alırsınız hocam, arada bir kullanmak için :)

Bircan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Bircan
Cihazım
Mi 6
Konular
0
selamlarmi band 2 aldım kurdum 6 aydır kullanıyorum sorun yoktu şimdi bağlantı koptu bileklik çalışıyor ama telefonla bağlantı kurmuyor.ne yapmam lazım

Üst Alt