Rehber Mi Band 2 Arayan Kişiyi Görmek TÜRKÇE ÇÖZÜM

• Konbuyu başlatan MHG
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 51K

jooz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CFEFE
Cihazım
Xioami mi 6
Konular
0
Sıkıntı olmaması lazım, doğru şekilde şarj etmişsiniz. Birde dolduğu zaman hemen çıkarmayın bir yarım saat kadar daha şarjda kalmasını tavsiye ederim.
Eyvallah Teşekkür ederim hocam.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
O şekilde şarj süresi sağlıklı olmaz. 99 olmasına bakma en sağlıklı şarj için prize bağlı uygun bir şarj cihazı ile en az 4 saat şarjda kalmalı..
Aslında genel olarak doğru olduğu halde, işin içine MiBand girince bu düşünce yanlış olmaktadır. Powerbank ya da kaliteli şarj adaptörleri MiBand şarjı için uygun değildir. Çünkü MiBand şarj olurken çok düşük güç çekerler. Bu yüzden de kaliteli adaptör ve powerbankler şarj bitti diye akımı keserler. Bu tip çok az akım ile şarj olan MiBand, Bluetooth kulaklıklar gibi cihazları en sağlıklı bir şekilde şarj etmek için bilgisayarların USB portlarını kullanmak en iyi yoldur. Xiaomi'nin yeni powerbank versiyonları ve bazı powerbankler bunun için özel bir yöntemle kullanılabiliyor. Power tuşuna 2 kere basmak gibi. Tabi bunları istisna tutuyorum.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Aslında genel olarak doğru olduğu halde, işin içine MiBand girince bu düşünce yanlış olmaktadır. Powerbank ya da kaliteli şarj adaptörleri MiBand şarjı için uygun değildir. Çünkü MiBand şarj olurken çok düşük güç çekerler. Bu yüzden de kaliteli adaptör ve powerbankler şarj bitti diye akımı keserler. Bu tip çok az akım ile şarj olan MiBand, Bluetooth kulaklıklar gibi cihazları en sağlıklı bir şekilde şarj etmek için bilgisayarların USB portlarını kullanmak en iyi yoldur. Xiaomi'nin yeni powerbank versiyonları ve bazı powerbankler bunun için özel bir yöntemle kullanılabiliyor. Power tuşuna 2 kere basmak gibi. Tabi bunları istisna tutuyorum.

Hocam ben miband 2 yi mi4c nin adaptörü ile şarj ediyorum yanlışmı yapıyorum

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127

Hocam mantıklı olan, PC üzerinden şarj yapın. Amper ve voltaj değerleri yeterli gelir.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Yanlış ya da doğru diyemem hocam. Çünkü o adaptörün özelliklerini bilmiyorum. Şöyle karar verebilirsiniz. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı? Bunun cevabı sorunuzun da cevabı olacaktır.
Bu tip cihazlar 50-100 mA gibi akımlar çekerler. Bu yüzden riske girmeden mümkünse pc ile şarj etmek en doğru yöntem olacaktır.

fthpi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Arkadaşlar facebook grubunda paylaşılmış, oradan alıntıdır, ben kurdum çalışıyor.

Arayan kişi ismini görmek için ya telefon dilini ingilizce yapıyorduk yada ingilizce mifit uygulaması kullanmak zorunda kalıyorduk. Ama gerek kalmadı ikisinede. Multirom adlı rus miui fan sitesi bu sorunu çözdü. Uygulamayı indirip kurmanız yeterli. Eğer hata verirse eskisini kaldırıp kurun. Türkçe ve arayan kişi isimleri çıkacaktır artık.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler sorun çözüldü.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MHG

evren usta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
mi 6
Konular
0
Selam arkadaşlar. Eşim iphone kullanıyor. Gelen aramalarda kişi ismini mi band 2 de nasıl görebiliriz?
[doublepost=1518435363,1518435211][/doublepost](Telefon dilini ingilizceye almadan)

PinkFloyd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BARIŞ
Cihazım
Me Band 2
Konular
0
Yanlış ya da doğru diyemem hocam. Çünkü o adaptörün özelliklerini bilmiyorum. Şöyle karar verebilirsiniz. Bugüne kadar herhangi bir sorun yaşadınız mı? Bunun cevabı sorunuzun da cevabı olacaktır.
Bu tip cihazlar 50-100 mA gibi akımlar çekerler. Bu yüzden riske girmeden mümkünse pc ile şarj etmek en doğru yöntem olacaktır.

Cihazın giriş akımı (max) 65 mA , giriş voltajı ise DC 5.0 V tur.Bu değerlerde bir adaptör kullanmanız uygun olacaktır.
[doublepost=1519475661,1519475484][/doublepost]
Arkadaşlar facebook grubunda paylaşılmış, oradan alıntıdır, ben kurdum çalışıyor.

Arayan kişi ismini görmek için ya telefon dilini ingilizce yapıyorduk yada ingilizce mifit uygulaması kullanmak zorunda kalıyorduk. Ama gerek kalmadı ikisinede. Multirom adlı rus miui fan sitesi bu sorunu çözdü. Uygulamayı indirip kurmanız yeterli. Eğer hata verirse eskisini kaldırıp kurun. Türkçe ve arayan kişi isimleri çıkacaktır artık.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba acaba uygulamayı turbobite yüklemeniz mümkün mü?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Cihazın giriş akımı (max) 65 mA , giriş voltajı ise DC 5.0 V tur.Bu değerlerde bir adaptör kullanmanız uygun olacaktır.
[doublepost=1519475661,1519475484][/doublepost]

Merhaba acaba uygulamayı turbobite yüklemeniz mümkün mü?
Linkte sıkıntı yok üstelik mega uygulaması hızlı sade reklamsız.Ama isterseniz iş çıkışı turboya değil ama drive linkide ekleyebilirim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Ben mi6 nın orjinal şarj cihazı ile şarj ediyorum bir sıkıntı olmadı ama hiç bir yerde yazmıyor uygun şarj cihazı ve akımları ne olmalı

Üst Alt