Yardım Mi Account Şifresi

anilcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl CAN
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global MIUI 13.0
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar iyi geceler.Benim telefonum mi8 lite ve sabah şarjım 95 seviyelerindeyken telefonu kapattım,akşam saatlerinde geri açtığımda şarjım 0 dı ve şarja takıp fulledim sonra telefonu açtım ve telefonum Mi account şifresi istiyor.Her türlü şifremi denedim ama kabul etmiyor.Yeni Mi account hesabı açıp giriş yapmam mı gerekiyor yoksa bu hesabıma giriş yapabilir miyim? ayrıca Yeni Mi account hesabı açarsam eski verilerim silinir mi ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar, iyi akşamlar.
Mi Account şifrenizi girdiğiniz ekrandan bir önceki ekrana geri gelip Wifi bağlantısı kurup internet bağlantısını sağlıyor musunuz? İnternet bağlantınız yok ise, bağlantı problemi nedeniyle giriş yapamazsınız.
giriş yapıp şifrenizin doğruluğunu da kontrol edebilir veya şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Mi hesabınızdan Oturum kapat yaptığınız da " Sakla" " Sil" Seçenekleri sorar "Sakla" derseniz eski verilileriniz kalır, "Sil" derseniz silinir.

Oyla:

anilcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl CAN
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
2
Merhabalar, iyi akşamlar.
Mi Account şifrenizi girdiğiniz ekrandan bir önceki ekrana geri gelip Wifi bağlantısı kurup internet bağlantısını sağlıyor musunuz? İnternet bağlantınız yok ise, bağlantı problemi nedeniyle giriş yapamazsınız.
giriş yapıp şifrenizin doğruluğunu da kontrol edebilir veya şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Mi hesabınızdan Oturum kapat yaptığınız da " Sakla" " Sil" Seçenekleri sorar "Sakla" derseniz eski verilileriniz kalır, "Sil" derseniz silinir.
şifremi değiştiremiyorum yani mi hesabında şifremi unuttum dedim telefona sms gelmesi için numara istiyor ama ben daha ilk ekrandayım sim kartı kilidini açamadığım için mesaj gelmiyor yani o yüzden mi hesabımdan çıkış yapamıyorum.Yeni hesap oluşturmayı deniyorum ama epostama doğrulama mesajı gelmiyor ne yapmam gerek hocam

Oyla:
Üst Alt