Yardım mi a3 yaşadığım sorunlar ve servis bilgisi

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
mi a3'ümün şarjı çok çabuk bitiyor, sebepsiz kapanıyor ve açılmıyor, en sonda ekranda kitlenme yaşadım?
garantisi devam eden cihazımı servise göndereceğim, fakat servis sadece ankara ve istanbul'da mı?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
mi a3'ümün şarjı çok çabuk bitiyor, sebepsiz kapanıyor ve açılmıyor, en sonda ekranda kitlenme yaşadım?
garantisi devam eden cihazımı servise göndereceğim, fakat servis sadece ankara ve istanbul'da mı?
Hocam hangi firmaya ait cihaz bir çok garantili şekilde cihaz satan firma var.
Büyük firmalar genel olarak hemen hemen her ilde Bir firma ile anlaşıp destek sağlıyor kullanıcılarına ama tek şubeye sahip olanlarda var artık cihaz hangi garantiye ait ise onu belirtin hatta nette araştırın nerelerde servis sağlayıcıları var öğrenin en detaylı bilgi bu şekilde alınır

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Hocam hangi firmaya ait cihaz bir çok garantili şekilde cihaz satan firma var.
Büyük firmalar genel olarak hemen hemen her ilde Bir firma ile anlaşıp destek sağlıyor kullanıcılarına ama tek şubeye sahip olanlarda var artık cihaz hangi garantiye ait ise onu belirtin hatta nette araştırın nerelerde servis sağlayıcıları var öğrenin en detaylı bilgi bu şekilde alınır
evofone cihazı hocam

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
evofone cihazı hocam
Önce cihazı satın aldığınız. Kişi veya kurumlar hala evofone ile iş yapıyor olmalı onların aracılığı ile gönderin yani cihazı onlara teslim edin onlar göndersin.
Kargo ücreti vs normalde talep etmemesi gerekiyor delta başarı vs firmalar talep etmiyor çünkü ancak evofone hakkında pek iç açıcı yorum hiç görmedim.
Yinede şansınızı satıcı aracılığıyla deneyin en azından gidip cihazım nerede benim diyebilirsiniz.
Diyebileceğim başka bir şey yok hocam.

Üst Alt