Rehber Mi A3 Unbrick rehberi [Android 11]

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 79
  • Görüntüleme 14K

yusufgzb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Gm elite
Konular
3
Arkadaşlar fastboot moduna gelincea ne yapılacak ben tam anlamadım açıklayabilirmisiniz
"
Verilerinizin gitmesi sorun değilse eğer flash_all.bat yazana tıklayın.
EĞER VERİLERİNİZİN KALMASINI İSTİYORSANIZ flash_all_expect_data_storage.bat yazana tıklayın."
bende bu yazan gelmedi düz fastbood modu geldi

yusufgzb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Gm elite
Konular
3
Hocam çok teşekkürler sorunsuz bir şeklide hallettim ama ben fastboot modundan değli recovery modunda format atarak telefonu açtım ve hiçbir sıkıntı çıkmadı tekrardan teşekkürler

gvn.gnlds

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
güven
Cihazım
xiaomi mi a3
Konular
0
Qsaharaserver hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz.

thanatoos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan doğan
Cihazım
galaxy s4
Konular
0
Qsaharaserver hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz.
Hocam bende kendi kişisel bilgisayarımda aynı hatayı aldım. Fakat arkadaşımın bilgisayarında tekrar denedim herşeyi baştan yaptım sorun çözüldü. Başka bilgisayardan deneme şansınız varsa bir deneyin

osm.mer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi a3
Konular
0
yardımcı olurmusunuz elimde mia3 android 9 da şu anda şimdi twrp yüklesem sonra android 11 e geçirip rootlayabilir miyim pek bir kaynak bulamadım android 11 de rootlamak için bide twrp nasıl güncelleyebilirim

ifteri61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ifteri
Cihazım
mia3
Konular
0
değerli arkadaşlar merhaba.
foruma yeni katıldım. redmi note 1 den beri xiaomi kullanıyorum.gecen update ile benim de mia3 brick oldu. Bu anlatımı daha öndeceden de okumuştum ama cihazı açmak istemediğim için EDL kablo ile yapabilmek adına Aliexpresten EDL kablosu aldım.. Amcak burada cok kısa ve yüzeysel olarak geçilmiş.

Bu işlemi kablo kullanarak yapmış biri var mıdır? Bir türlü 9008 moda düşüremedim telefonu . düşürsem yapacagım ama aldıgım kabloada kı dugmeye basmaktan tutun da değişik kombinasyonlara kadar denedim ancak başaramadım.

Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaşımız var mıdır?

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
foruma yeni katıldım. redmi note 1 den beri xiaomi kullanıyorum.gecen update ile benim de mia3 brick oldu. Bu anlatımı daha öndeceden de okumuştum ama cihazı açmak istemediğim için EDL kablo ile yapabilmek adına Aliexpresten EDL kablosu aldım.. Amcak burada cok kısa ve yüzeysel olarak geçilmiş.

Bu işlemi kablo kullanarak yapmış biri var mıdır? Bir türlü 9008 moda düşüremedim telefonu . düşürsem yapacagım ama aldıgım kabloada kı dugmeye basmaktan tutun da değişik kombinasyonlara kadar denedim ancak başaramadım.

cihaz anıl çöp hocama yollarsanız o çözer bence

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

O açık xiaomide kapatıldı. Arka kapağı açmadan edl ye alamazsınız..

ifteri61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ifteri
Cihazım
mia3
Konular
0
cevap için teşekkür ederim. Buradan şu anlam çıkıyor ki tüm yazılarda Kablo ile yapılabileceği bilgisi verilmiş ancak bu yanlış. Buna güvenerek kablo benim gibi kablo almış veya alacak arkadaşlara bilgi olsun. Benzer duruma düşülmemesi adına en azından MIA3 için ilk post'ta bilgi geçilmesi faydalı olur düşüncesindeyim.

1244656

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crysali
Cihazım
Mia3
Konular
5
Verilerinizin gitmesi sorun değilse eğer flash_all.bat yazana tıklayın