Ana Başlık Mi A3 Genel bilgiler & Teknik özellikler

wquzun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami GÜVEN
Cihazım
xiaomi Mi a3
Meslek
emekli
Konular
3
selam arkadaşlar telefonnum geldi. telefondan çok memnun kaldım yanlız bu cihazda Always on display özelleğini aktif edemedim.ve ikinci sıkıntım hava durumu ekranda bir görünüyor bir kayboluyor bunların dışında bir sıkıntı yok telefonda.iyiki de almışım bu parayı (1700.tl.128 gb)kuruşuna kadar hak eden bir telefon. herkezin telefonunu güzel günlerde kullanması dileklerimle.

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Kullanan hocalarım,bu cihaz alınır mı ?
Kullanan arkadaşlar ekran kalitesi düşündürüyor beni hissedilen bir durum var mıdır ?
Kamera ve batarya performansı nedir ?

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Kullanan hocalarım,bu cihaz alınır mı ?
Kullanan arkadaşlar ekran kalitesi düşündürüyor beni hissedilen bir durum var mıdır ?
Kamera ve batarya performansı nedir ?
Bence fiyatına göre kesinlikle alınır. Bende mi 5 prime vardı, A3 ün ekran kalitesi evet ilk başlarda sorunmuş gibi geliyor ama performansı tatmin ediyor. Çok gözüme yanaştırmıyorum sorun olmuyor pikselleri 20 cm fazla yanaştırınca görüyorum. Onun haricinde hakkatten f/p ürünü. Yoksa ben mi9 lite alacaktım. İyi ki almamışım. En az cebimde 1000 TL kaldı. Microsoft launcher ile bence daha kullanışlı oldu, alırsanız bu launcheri de yükleyin tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence fiyatına göre kesinlikle alınır. Bende mi 5 prime vardı, A3 ün ekran kalitesi evet ilk başlarda sorunmuş gibi geliyor ama performansı tatmin ediyor. Çok gözüme yanaştırmıyorum sorun olmuyor pikselleri 20 cm fazla yanaştırınca görüyorum. Onun haricinde hakkatten f/p ürünü. Yoksa ben mi9 lite alacaktım. İyi ki almamışım. En az cebimde 1000 TL kaldı. Microsoft launcher ile bence daha kullanışlı oldu, alırsanız bu launcheri de yükleyin tavsiye ederim.
Ek olarak kamera performansı tatmin edici gcam ile daha da iyileşiyor. Pil performansı da güzel. 6 yıldır android kullanıyorum kalan %10 pil itibariyle ilk defa 30 saat bekleme süresi ve 6 saat ekran süresi alınca memnun oldum ve gün içinde pilim bitecek diye korkmuyorum.

Son düzenleme:

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Mi a3 tlfnumda simge şekli değiştirme,köşe tasarımı,renk değiştirme v.s. vardı..nerden yapıyorduk..hiç bulamıyorum

Haritaci41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖZEN
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Arkadaşlar root lu cihaz. Farklı bir sürüm yüklü. Tema indirilemedi hatasını neden verir.

Üst Alt