Rehber [Mi A3] En iyi Gcam ve ayarları

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Evet, açıldı. Bulunduğum yerde ay görünmediğinden bilgisayar monitöründe bir ay fotoğrafı açıp fotoğrafını çekecekmiş gibi telefonu yaklaştırdım. Biraz bekledikten sonra kameranın AI yazan kısmında hilal simgesi belirdi.

Ay modunu aktif edebilmek için bilgisayar ekranında açtığım fotoğraf şuydu:

Telefonun kadraj menüsünün ekran görüntüsü şu şekildeydi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Tesekkur ederim hocam.

laura5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velieren
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Gcam kurdum sıkıntı yok ama açmaya çalıştığımda açılmıyor

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
yardımcı olur musunuz
Açılmadığını söylediğiniz Gcam sürümü HyperCam mi?

HyperCam'i ilk açtığınızda görüntü gelmeyecektir. Bu bilinen bir hata. Çözümü de basit. Uygulamadan çıkınız. Uygulamayı arka planda da sonlandırınız. Sonra yeniden açınız. Yeniden açtığınızda herhangi bir sorun olmaması gerekir. Bu sorun sadece HyperCam'de ilk açılışta oluyor. Viewfinder formatıyla ilgili bir sorun.

laura5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velieren
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Açılmadığını söylediğiniz Gcam sürümü HyperCam mi?

HyperCam'i ilk açtığınızda görüntü gelmeyecektir. Bu bilinen bir hata. Çözümü de basit. Uygulamadan çıkınız. Uygulamayı arka planda da sonlandırınız. Sonra yeniden açınız. Yeniden açtığınızda herhangi bir sorun olmaması gerekir. Bu sorun sadece HyperCam'de ilk açılışta oluyor. Viewfinder formatıyla ilgili bir sorun.
tam tersi hypercam acılıyor gcam acılmıyor

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
tam tersi hypercam acılıyor gcam acılmıyor
Yani PXv4.1.1_GoogleCamera_7.2.014.apk sürümünün açılmadığını mı söylüyorsunuz? Kurulum dosyasında bir hata olabilir. Uygulama ön belleğini temizleyip uygulamayı kaldırınız. Kurulum dosyasını yeniden indirip tekrar kurulum yapınız.

laura5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velieren
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Yani PXv4.1.1_GoogleCamera_7.2.014.apk sürümünün açılmadığını mı söylüyorsunuz? Kurulum dosyasında bir hata olabilir. Uygulama ön belleğini temizleyip uygulamayı kaldırınız. Kurulum dosyasını yeniden indirip tekrar kurulum yapınız.
uygulama yükleniyor açılıyor ama simsiyah ekran portre seçeneği felan gelmiyor sadece fotoğraf çekince fotoğraf düşme yeri orta tuş fotoğraf çekme ve sol taraf kamera değiştirme butonları var diğerleri gelmiyor (telefonda miui 11 rom var ondan olabilir mi )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynısını tekrar tekrar yaptıgım için olmuyor

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
uygulama yükleniyor açılıyor ama simsiyah ekran portre seçeneği felan gelmiyor sadece fotoğraf çekince fotoğraf düşme yeri orta tuş fotoğraf çekme ve sol taraf kamera değiştirme butonları var diğerleri gelmiyor (telefonda miui 11 rom var ondan olabilir mi )
ROM değişikliğiniz sebebiyle yazılım uyumsuzluğu meydana gelmiş gibi görünüyor. Sorununuzu çözmek için yeterli teknik bilgiye sahip değilim maalesef.

Bir de şunu yüklemeyi dener misiniz:

laura5858

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velieren
Cihazım
Mi A3
Konular
0
ROM değişikliğiniz sebebiyle yazılım uyumsuzluğu meydana gelmiş gibi görünüyor. Sorununuzu çözmek için yeterli teknik bilgiye sahip değilim maalesef.

Bir de şunu yüklemeyi dener misiniz:
buda açılmadı galiba en iyisi kendi roomuna dönmek :/

Üst Alt