Güncelleme Mi A3 Android 10

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Android 10'a geçtikten sonra Whatsapp'ta uzun süre videolu görüşme yapınca ön kamera donuyor. Sonra arka kameraya geçiyorum. O da 5dk dayanıyor, sonra donuyor.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Var mı forumda BL kapatma ilgili konu?
Konusunun açılmasına gerek yok çok basit birşey çünkü. Unlock yerine lock yazıyorsunuz kilitleniyor androidone cihazlar için çok basit işler bunlar sadece birkaç komuta bakar.

tolikathron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
2
Bu otomatik güncellemeyi tamamen devre disi birakmak mümkün mü?

Otomatik indirmisti , oradaki yeniden baslata basmadan 9 kullanmaya devam ediyodum

Her nasil basardiysam indirilen guncelleme silinmis ( google hesabimi kaldirip eklemistim onla alakali olabilir mi? )

Sonra baktim dün guncelleme ekranina girdigimde otomatik olarak tekrar indirmeye basladi o esnada hemen duraklata bastim..

Duraklatilmis halde bekletiyorum..

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200525-181615.png
    Screenshot_20200525-181615.png
    67,9 KB · Görüntüleme: 8

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Google Fotoğraflar uygulamasında özellikle fotoğraf değiştirme (sağa sola kaydırma) sırasında çok kastığını fark ettim.
Sorun Google Fotoğraflar uygulamasında mı yoksa Android 10'da mı, bilemiyorum.

anilutku

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
6
Arkadaşlar merhaba,
Ablamda ve eniştemde bu cihazdan var, görüntülü görüşürken ablamın cihazından yankı sesi geliyor, ses bazen çok derinden geliyormuş gibi. Eniştemin telefondan konuştuğumuzda bir sorun bulunmuyor. Bir ayarı falan mı açıldı acaba istemeden, İzmir'de kendileri müdahalede edemiyorum. Sormak istedim sizlere.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bootloader kilidi geri kapatılabiliyor bunu da söylememize gerek yok artık. Android 9 stok rom kurduktan sonra bl kilidini kapatın garanti devam eder.
Lütfen insanları yanlış yonlendirmeyelim hocam. Sayılan firmaların içinde Evofone'da var
Tahminimce saf Android'de de bu şekil bir sistem var.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Lütfen insanları yanlış yonlendirmeyelim hocam. Sayılan firmaların içinde Evofone'da var
Tahminimce saf Android'de de bu şekil bir sistem var.
Hocam siz çok yanlış anlamışsınız sizin alıntıladığınız konu MIUI kullanan cihazlar için geçerli çünkü bu cihazlarda bootloader kilidinin açılabilmesi için Mi hesabınızdan başvuru yapmanız gerekiyor ve belli bir süre bekletildikten sonra açılabiliyor bl kilidi böylelikle Mi hesabınızdan kilidin açılıp açılmadığı kontrol edilebiliyor. Ancak konu androidone yani saf android burada cihazın kilidini açmak sadece bir iki cmd komutuna bakıyor ekstra hiçbir işlem veya bekleme yok aynı zamanda herhangi bir (knox tarzı) koruma da yok yani bu tamamiyle androidone cihazların avantajıdır ben istersem servise yollamadan önce 100 kere bl açıp kapatırım kimse birşey anlayamaz.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Bir sorun daha fark ettim. Mesaj yazarken hatalı bir kelimeyi düzeltmek için geri tuşuyla sile sile geri dönerken metin bazen bug'a giriyor. Silmeye çalıştığım kelimede takılıp sanki silme tuşuna basmıyormuşum gibi hiçbir tepki vermiyor. O anda başka tuşlara da tepki vermiyor. Sanki hiçbir klavye tuşuna basmıyormuşum gibi ne ileri gidiyor ne geri. Aslında arka perdede klavye tuşları işlevini yerine getiriyor ancak görünmüyor. Klavyeyi alta indirdiğimde sorun çözülüyor. Az önce donmuş metnin son hali o zaman ortaya çıkıyor.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
EEA Avrupa sürümü için V11.0.3.0.QFQEUXM numaralı Haziran güncellemesi yayınlandı.

Pierson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi a3
Konular
0
Yapmadı benim tlfnum guncelleme

Üst Alt