Soru Mi A2 Nasıl ?

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
Redmi Note 4X kullanıyorum. Mi A2 ye geçmeye değermi ekran pil ses performans nasıl ? Cihazda kronik sorun var mı?

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Batarya kim derse desin bu telefon için yetersiz. Yanimda şarj cihazı ile gezerim diyorsan başka tabi. İnce olsun diye 3000 mah koymuşlar ve 6inch ekrana sahip bir telefon icin batarya yetersiz. Gece kafadan hicbisey yapmasan bile %20 sarj iniyor. A3te muhtemelen bunları duzeltmislerdir. Miui kullanan ve bataryası 3k den fazla bi mi telefon düşün derim
7 aydır kullanıyorum hiç bi zaman telefon stand-by dayken %20 düşmedi sarj ... Max %1yada %2 düşüyo.. senin cihazda yada kullandığın uygulamalarda sorun olabilir..

Oyla:

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Redmi Note 4X kullanıyorum. Mi A2 ye geçmeye değermi ekran pil ses performans nasıl ? Cihazda kronik sorun var mı?
10 aydır mi a2 kullanıyorum saf android olması eksi ve batarya günü normal kullanımda günü anca çıkarıyor onun haricinde güzel cihaz ama zamanı geçti not 7 ye geçtim ben mi a2 önermem mi a3 bekle bence not 7 de güzel

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Batarya kim derse desin bu telefon için yetersiz. Yanimda şarj cihazı ile gezerim diyorsan başka tabi. İnce olsun diye 3000 mah koymuşlar ve 6inch ekrana sahip bir telefon icin batarya yetersiz. Gece kafadan hicbisey yapmasan bile %20 sarj iniyor. A3te muhtemelen bunları duzeltmislerdir. Miui kullanan ve bataryası 3k den fazla bi mi telefon düşün derim
gece hiç bir şey yapmasam sabaha kadar %1 2 iniyor4 senın cihazda sorun vardır programlar yıyordur nisan mayıs ayında gece 12 ye kadar şarj gidiyordu 46 saat şarj gitti ha ekran süresi dersen 6 saat ortalama ama 7 7,30 oldu arada ha yetersız evet ama sürekli elinde olursda yetersız benım wifi mobil ağ açık aksama kadar gidiyor gece de 1 2 diş gidiyor sen telefona format at
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

10 aydır mi a2 kullanıyorum saf android olması eksi ve batarya günü normal kullanımda günü anca çıkarıyor onun haricinde güzel cihaz ama zamanı geçti not 7 ye geçtim ben mi a2 önermem mi a3 bekle bence not 7 de güzel
sen saf beğenmemıs olabılırsın ama saf android miuıdan daha hızlı ayrıca ısteyen miuı kurabılıyor artık şu saf android karalamasından vazgeçin

Oyla:

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
gece hiç bir şey yapmasam sabaha kadar %1 2 iniyor4 senın cihazda sorun vardır programlar yıyordur nisan mayıs ayında gece 12 ye kadar şarj gidiyordu 46 saat şarj gitti ha ekran süresi dersen 6 saat ortalama ama 7 7,30 oldu arada ha yetersız evet ama sürekli elinde olursda yetersız benım wifi mobil ağ açık aksama kadar gidiyor gece de 1 2 diş gidiyor sen telefona format at

sen saf beğenmemıs olabılırsın ama saf android miuıdan daha hızlı ayrıca ısteyen miuı kurabılıyor artık şu saf android karalamasından vazgeçin
ben kurdum stabil çalışmıyor güncelleme almıyor ve saf android miuı dan hızlı falan olduğu yok

Oyla:

EbrarAk55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ebrarak55
Cihazım
Mİ A2 D2S 128GB
Konular
5

Üstat mui nasıl kuruluyor garanti devam ediyor cihazın ama bu otomatik temizleme veya uyutma gibi özellikler saf androidte yok mui atsam garantiden çıkar mı?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Üstat mui nasıl kuruluyor garanti devam ediyor cihazın ama bu otomatik temizleme veya uyutma gibi özellikler saf androidte yok mui atsam garantiden çıkar mı?

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
miu kurulu halde gönderirsen çıkar ama orjinal romu yükleyip gönderirsen çıkmaz bootloader kapalı olursa daha iyi

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
ben kurdum stabil çalışmıyor güncelleme almıyor ve saf android miuı dan hızlı falan olduğu yok
Ben kullanıyorum aldımdan beri donmadı 6gb 128 gb abartısız 50 60 uugulma arkaplanda açtım oyunlarda var asphalt vs bıkaç günclleme sıkıntılıydı saf android ağırbişey yok ondan hızlı senjn yüklediğin uygulamalar kasmıstır veri kullanımı ve pil arkaplan verisi kısıtlı performans hız çok güzel ama miuı ve customda deneyecem

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Cihaz 6 saatdem fazla ekran süresi veriyor. Daha ne istiyorsunuz cihazdan arkadaşlar :?

Oyla:
Üst Alt