Soru Mi A2 Nasıl ?

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
Redmi Note 4X kullanıyorum. Mi A2 ye geçmeye değermi ekran pil ses performans nasıl ? Cihazda kronik sorun var mı?

codex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
S9 Plus
Konular
24
Mi A2 batarya haricinde bariz bir şekilde üstün hocam.

Oyla:

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
7 aydır mi A2 kullanıyorum ... Herhangi bir sorun yaşamadım. Mi A2 nin androidone olduğunu tabii ki biliyorsunuz. Kullanım alışkanlıklarınızdan örnekler verirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Oyla:

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
7 aydır mi A2 kullanıyorum ... Herhangi bir sorun yaşamadım. Mi A2 nin androidone olduğunu tabii ki biliyorsunuz. Kullanım alışkanlıklarınızdan örnekler verirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.
Oyun oynamıyorum YouTube sosyal medya spotify falan kullanıyorum telefonun stabil olması çok önemli android one olması ve fiyatı yüzünden tercih ettim. Kamera ve pili çok merak ediyorum

Oyla:

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Oyun oynamıyorum YouTube sosyal medya spotify falan kullanıyorum telefonun stabil olması çok önemli android one olması ve fiyatı yüzünden tercih ettim. Kamera ve pili çok merak ediyorum
Stock kamera gündüz çekimlerinde oldukça başarılı 12 MP çekiyor ..manual ayarlarda 20 MP çekim yapıyor..4k çekimi ağır çekim modları başarılı.. gece çekimlerinde beni tatmin etmedi ama onuda cameramx veya bacon kamera programlarıyla gayet iyi sonuçlar aldım .. daha profesyonel fotoğraflar çekmek isterseniz ücretli camera fv-5 tavsiye ederim. Ön kamerası gayet iyi . Gece veya yetersiz ışıkta ön flaşhlı çekimleri gayet iyi .. diğer cihazların yaşamış olduğu sosyal medya vb uygulamalarda herhangi bir problemi yok .. whatsaap vb. Uygulamalarda sorun yok görüntülü konuşma vs.gayet akıcı.. oyun oynamıyorum demişsiniz ama ben yinede bir örnek vereyim aspahlt 9 gayet akıcı ve takılma olmadan oynatıyor hem wifi de hem hücresel veride.. ben cihazın ne oyun oynarken nede online film izlerken aşırı ısındığına şahit olmadım. Fizy üyeliğim var ve bir keresin gece radyoyu açık unutmuş uyumuştum akşam saat 23:00 dan sabah 07:00 a kadar radyo açıktı ve sadece %30 şarj tüketmişti. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Oyla:

BK KingX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yokki
Cihazım
Yok
Konular
21
Stock kamera gündüz çekimlerinde oldukça başarılı 12 MP çekiyor ..manual ayarlarda 20 MP çekim yapıyor..4k çekimi ağır çekim modları başarılı.. gece çekimlerinde beni tatmin etmedi ama onuda cameramx veya bacon kamera programlarıyla gayet iyi sonuçlar aldım .. daha profesyonel fotoğraflar çekmek isterseniz ücretli camera fv-5 tavsiye ederim. Ön kamerası gayet iyi . Gece veya yetersiz ışıkta ön flaşhlı çekimleri gayet iyi .. diğer cihazların yaşamış olduğu sosyal medya vb uygulamalarda herhangi bir problemi yok .. whatsaap vb. Uygulamalarda sorun yok görüntülü konuşma vs.gayet akıcı.. oyun oynamıyorum demişsiniz ama ben yinede bir örnek vereyim aspahlt 9 gayet akıcı ve takılma olmadan oynatıyor hem wifi de hem hücresel veride.. ben cihazın ne oyun oynarken nede online film izlerken aşırı ısındığına şahit olmadım. Fizy üyeliğim var ve bir keresin gece radyoyu açık unutmuş uyumuştum akşam saat 23:00 dan sabah 07:00 a kadar radyo açıktı ve sadece %30 şarj tüketmişti. Umarım yardımcı olmuşumdur.
Teşekkürler peki ekran parlaklığı güncelleme ile parlaklık çubuğu dengesizleşmiş diyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Doğru mu

Doğru mu

Oyla:

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Teşekkürler peki ekran parlaklığı güncelleme ile parlaklık çubuğu dengesizleşmiş diyorlar

Doğru mu

Doğru mu
Ekran parlaklığı konusunda öyle bişey yaşamadım.. tabii her cihazda olduğu gibi aşırı güneş ışığında ekranı görmekte zorluk yaşabilirsiniz. Digital denge ayarı var oradaki ekran parlaklığını kapatırsanız parlaklık çubuğundaki artışları yada eksiltmelerini kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Oyla:

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Azıcık daha bekleyip mi a3 alabilirsiniz bence. Oldukça güzel duruyor cihaz.

Oyla:

eko_cu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi A2 6 gb
Konular
2
Batarya kim derse desin bu telefon için yetersiz. Yanimda şarj cihazı ile gezerim diyorsan başka tabi. İnce olsun diye 3000 mah koymuşlar ve 6inch ekrana sahip bir telefon icin batarya yetersiz. Gece kafadan hicbisey yapmasan bile %20 sarj iniyor. A3te muhtemelen bunları duzeltmislerdir. Miui kullanan ve bataryası 3k den fazla bi mi telefon düşün derim

Oyla:
Üst Alt