Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
evet ilk kez kamera acilmiyor 2 defadan sonra aciliyor siyah ekranda duruyor kamera

Şaka gibi :( Daha dün çalışmıştı. Deneyebileceğiniz tek şey. Twrp moda alıp önce wipe işlemlerinden temizleyip sonra format data yapıp sonra restart recovery yapıp dosyaları cihaza atıp hepsini baştan yüklemek hocam.

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Şaka gibi :( Daha dün çalışmıştı. Deneyebileceğiniz tek şey. Twrp moda alıp önce wipe işlemlerinden temizleyip sonra format data yapıp sonra restart recovery yapıp dosyaları cihaza atıp hepsini baştan yüklemek hocam.
hocam zaten wipe den silip format data yani yes yazilan yerden format atip adimlari yaptim

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
hocam zaten wipe den silip format data yani yes yazilan yerden format atip adimlari yaptim

Hocam bunu ben dahil onlarca kişi denedi ve kullanıyor. Sizde dün çalıştı bugün çalışmıyor. Ne diyebilirim ki :( Miui 11 de sorun yoktu. Miui 12 kuruyor olsanız tamam kamera çalışmıcak. Miui 11 kurup format atmadan 12 yi yükleyince kamera çalışıyor.

Dediğim gibi, isterseniz mi 6x e ait başka rom kurun yada isterseniz uzaktan bağlanayım Rehber - Mi 6x den - Mi A2'ye Dönüş Rehberi [ 08.10.2019] bu konudaki dosyaları indirin cihazı mi a2 ye geri çevirelim

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Hocam bunu ben dahil onlarca kişi denedi ve kullanıyor. Sizde dün çalıştı bugün çalışmıyor. Ne diyebilirim ki :( Miui 11 de sorun yoktu. Miui 12 kuruyor olsanız tamam kamera çalışmıcak. Miui 11 kurup format atmadan 12 yi yükleyince kamera çalışıyor.

Dediğim gibi, isterseniz mi 6x e ait başka rom kurun yada isterseniz uzaktan bağlanayım Rehber - Mi 6x den - Mi A2'ye Dönüş Rehberi [ 08.10.2019] bu konudaki dosyaları indirin cihazı mi a2 ye geri çevirelim
hocam geri donmek istemiyorum mi 6x in kendisini yaparsam turkce olmayacakmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi a2 e geri donmek istemiyorum ama mi 6x de rom falandmi degisemem

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi a2 e geri donmek istemiyorum ama mi 6x de rom falandmi degisemem

Mi 6x in kendisini yapmak ve mi a2 ye geri artık asla dönmek istemiyorsanız, şu miui eu romu indirin. Cihazı wipe menüsünden temizleyin format data yapın. ve indirdiğiniz bu romu direk kurun. İçinden firmwareyi silmeden. kernel ve diğer ek dosyaları kurmayın Cihaz artık tamamen 6x kalmış olcak. otadan gelen güncellemeyi, kurabilirisiniz.

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
hocam t
Mi 6x in kendisini yapmak ve mi a2 ye geri artık asla dönmek istemiyorsanız, şu miui eu romu indirin. Cihazı wipe menüsünden temizleyin format data yapın. ve indirdiğiniz bu romu direk kurun. İçinden firmwareyi silmeden. kernel ve diğer ek dosyaları kurmayın Cihaz artık tamamen 6x kalmış olcak. otadan gelen güncellemeyi, kurabilirisiniz.
hocam turkce dil destegi olacakmi? bide twrpden mi6xe uygun rop falan yukleyebilecekmiyim? guncelemeden manuel yani

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
hocam t

hocam turkce dil destegi olacakmi? bide twrpden mi6xe uygun rop falan yukleyebilecekmiyim? guncelemeden manuel yani

Hocam attığım linkte türkçe dil desteği var. Zaten buda custom rom. Stok rom yüklemeye gerek yok. Evet kalıcı olarak mi 6x olduğu için otomatik güncelleyebileceksiniz. Mi6x e ait tüm romları kullanabileceksiniz.

Ruslan1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Hocam attığım linkte türkçe dil desteği var. Zaten buda custom rom. Stok rom yüklemeye gerek yok. Evet kalıcı olarak mi 6x olduğu için otomatik güncelleyebileceksiniz. Mi6x e ait tüm romları kullanabileceksiniz.
yukledikden sonra merkezden yani cinden beni ban falan yapmazlar insallah

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam kalıcı mi 6x yaptıktan sonra garantiniz varsa iptal olur . Ek olarak bootloader kilidini falan da kilitlemeyin. Açılıştaki mi unlock yazısı kalsın yani

Valla hocam. Konuşmalarımdan sakın sizi yönlendiriyor gibi sonuç çıkmasın. Bana kalırsa halen mi a2 ye dönmeniz kanaatindeyim.

Üst Alt