Yardım Mi A2 Lite Telefon Şebeke Sinyali Zayıf

reboot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ReBooT
Cihazım
Lenovo
Konular
2
Son bir kaç güncellemeden sonra telefonun çekim gücü giderek zayıfladı. Sanki telefonun şebeke gücünü kasıtlı olarak azaltıyorlar gibi geldi. Şimdi sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğundan da emin değilim. Bu yüzden cihazı da teknik servise vermek istemiyorum. Görüşme sırasında seste kesilmeler, arama yaparken hattın bağlanamaması gibi sorunlar yaşıyorum. Hattımı başka cihaza takıp bakıyorum, 4G şebekesi 70 dBm sinyal alıyorken hattımı bu cihaza taktığımda 80-90 dBm sinyal aldığımı görüyorum. Aynı cihaza sahip olup aynı sorunları yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursalar memnun olurum.

Recsin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
1
Oyleyse hangi rom versiyonunda memnunduysaniz ona geciniz
Telefonun hat göstergesi yanıltabiliyor
Network cell Info lite uygulamasi ile daha net görebilirsiniz

Oyla:

Mustafa öz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
3
Benim
Son bir kaç güncellemeden sonra telefonun çekim gücü giderek zayıfladı. Sanki telefonun şebeke gücünü kasıtlı olarak azaltıyorlar gibi geldi. Şimdi sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğundan da emin değilim. Bu yüzden cihazı da teknik servise vermek istemiyorum. Görüşme sırasında seste kesilmeler, arama yaparken hattın bağlanamaması gibi sorunlar yaşıyorum. Hattımı başka cihaza takıp bakıyorum, 4G şebekesi 70 dBm sinyal alıyorken hattımı bu cihaza taktığımda 80-90 dBm sinyal aldığımı görüyorum. Aynı cihaza sahip olup aynı sorunları yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursalar memnun olurum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de var güncelleme aldıkça benim de şebeke zayıflar oldu bir anlam veremiyorum

Oyla:

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Benim kısmi olarak düzeldi Ağustos güncellemesi ile 4.5g daha hızlı geçip çekiyor G olarak daha görüyorum .şöyle bir durum var Turkcell de olsa Türk Telekom da olsa bölgemden dolayı mı nedir ping çok alıyorum oyunlarda. Mobil veri ile

Oyla:

tracker1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
mi 2 lite
Konular
0
Konu eski lakin benim gibi birine lazım olur belki
Android 10 güncellemesi ile şebeke sorunu oluyor 9 yada 8 sürümüne dönerseniz sorununuz Büyük olasılıkla çözülecektir
Tecrübe ettim 3 ay kullanamadım şimdi android 9 ve 10 numara şebeke

Oyla:

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Bende var bu cihazdan havoc os kurdum çekim iyi ama stock rom da sorun var hatta dokunmatik sorunu da vardı benim tespit ettiğim

Oyla:
Üst Alt