Soru Mi a2 lite arayüz berbat

deenizacar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
denizacar
Cihazım
mi a2 lite
Konular
3
Merhaba arkadașlar mi a2 lite cihazini dün xiaomi magazasinda satin aldim gayet guzel tasarimi ekrani hizi cok guzel bilseydim xiaomi arayuzunu kullanilmadigini almazdim suanki arayuzu ve kamerasi cok berbat dun keyifle aldigim telefonu canimi sıktı miui arayuzu gelirmi acaba bu telefona

lucarth

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
lucarth
Cihazım
oneplus 9
Konular
13
a serisi android one nasil bilmeden aliyorsunuz anlamiyorum

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bariskartal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
A2 lite
Konular
1
1000 lira ya 1000 motor araba alıp 3000 motor performansı bekliyor büyük bir çoğunluk, o zaman 1000 lira değil 3000-5000 lira vereceksiniz. 1000 lira ile 1500 lira ile iyi kameralı yüksek performanslı ürünler beklemeyin yani bu ürüne 1500 veriyorsan mutlaka bazı özellikleri düşük bazı özellikleri olmadığı için bu fiyat oluyor. Bunları şahsi olarak değil genele yazıyorum çoğunluk şu yok bu kötü yazıp duruyor bende isterdim samsung a gidip 5000 vereyim iphone gidip 8000 vereyim herşey 4/4 lük olsun ama 1500 e aldığımız telefondan ancak bukadarı çıkar.

Oyla:

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
Telefon çok güzel.
Arkadaşlar kardeşim iPhone 7 kullanıyor babam Huawei p9 lite 2017 gece karanlıkta ve yok denecek kadar ışıkta Huawei nin performansını görseniz öyle internette yazanlar fln değil benim gibi canlı canlı.
kardeşim yüzündeki burukluğu şimdi kendinizi benim yerime koyun bakalım ne dersiniz?

"iPhone beş para etmez"

Alakası yok 5 iPhone kullandıktan sonra ilk Android deneyimi olan biri olarak söylüyorum Xiaomi A2 Lite çok güzel bir telefon severek kullanıyorum.

Eksikleri neler mi?
1- Donanım olarak radyo olmasına karşılık kullanamamak.
2- Android bir telefon özellikle One serisi ama daha performanslı olduğu söylenen Google kamera uygulaması "ben denemedim" neden yüklenmiyor?

Diyeceksiniz ki bunlar zaten oluyor.

3-Neden telefonumu root yapmak için uğraşmalıyım ?

4- Bazı arkadaşlar yazıyor çift tıklama çalışmıyor vs.

Yani ciddi sorunlar üzerinde duralım bu sorunları "GERİ BİLDİRİM" uygulaması ile veya buradan ısrarla isteyip yazarsak eminim telefonumuz çok daha güzel olacak.
Hiç olur mu demeyin. Buna örnek rehber deki aynı isimlerin birden fazla gözükmesi probleminin çözümünü gösterebiliriz.

Elimizde güzel bir cihaz var. Donanım olarak eksik değil, pişmanlık duyarak uzaklaşmaktan sa el ele verip ısrarla yazılımsal olarak çözülecek olanları isteyelim.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Apocalyptica

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fehmi
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
4
Bence tek sorunu sanal tuslarin tamammen kalkmamasi. Miu arayuzundeki gibi kaydirma hareketleri gelsin bana yeter.

Oyla:

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
Açıkçası iPhone'dan geçtiğim için vanilya android alma taraftarıyım. İyi ki de almışım. Saf her türlü daha iyi. Bu çentikli telefon bir de miui arayüzü ile gelseydi ortada çakma iphone gibi dururdu. Miui baştan aşağı iOS özentisi. Telefon da öyle olunca büyük sıkıntı.

Oyla:

AsiLKaN

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asilkan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
0
Bence en iyisi android iade şansın olması lazım olmazsa tüketici mahkemesi ne verir paranı bile alırsın

Oyla:

sanko86

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Balıkesir
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
İade edilir sorun biter. Saf android böyle bilmeden incelemeden almamak lazım can sıkabilir.

Oyla:
Üst Alt