İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Bugün hwp.com'da yayınlanan bir habere göre Mi A2 Lite modelimize Android 10 güncellemesi gelmeyeceği haberi yapıldı.. Üzücü, boşuna bekliyormuşuz..

Sevban06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sevban
Cihazım
Xiaomi a2 lite
Konular
2
Bugün hwp.com'da yayınlanan bir habere göre Mi A2 Lite modelimize Android 10 güncellemesi gelmeyeceği haberi yapıldı.. Üzücü, boşuna bekliyormuşuz..
Ama Xiaomi nin bir aciklamasinda a2 lite 2 android sürüm alacak diyordu android 9 ve android 10

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Ama Xiaomi nin bir aciklamasinda a2 lite 2 android sürüm alacak diyordu android 9 ve android 10
Ben de öyle biliyordum fakat gidişat biraz da bu haberi doğrular nitelikte.. Bir süre daha bekleyip görelim, Android One ile alakalı bir sıkıntı da oluyor olabilir çünkü olmaması gereken bir gecikme var, ilk biz almamız gerekirken başka marka ve modeller güncellemeyi çoktan aldı bile.. One programı kapsamındaki A3 ve A2 Lite almadı, A2 ise büyük baskı sonucu aldı fakat buglar ve memnuniyetsizliklerle dolu..

Malyecbet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Arkadaşlar bu en son güvelik güncellemesinden sonra son iki gündür üst üste gece yüzde 27 ile bıraktığım şarj sabah kalktığımda yüzde 9 düşüyor. Normalde yüzde 3 gibi şarj gitmesi gerekirken neredeyse yüzde 20 ye kadar şarj gidiyor. Benim gibi bu problemle karşılaşan var mı ? Bu sorun hakkında çözüm önerilerinizi bekliyorum Saygılar.

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
Arkadaşlar bu en son güvelik güncellemesinden sonra son iki gündür üst üste gece yüzde 27 ile bıraktığım şarj sabah kalktığımda yüzde 9 düşüyor. Normalde yüzde 3 gibi şarj gitmesi gerekirken neredeyse yüzde 20 ye kadar şarj gidiyor. Benim gibi bu problemle karşılaşan var mı ? Bu sorun hakkında çözüm önerilerinizi bekliyorum Saygılar.
Son güncellemede böyle bir soruna rastlamadım, arka planda çalışan uygulamaları ve servisleri(konum vs) gözden geçiriniz..

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Android 10 yine bir sürü hata ile gelecekse hiç gelmesin...daha 9 u bile anca stabil hale getirdiler ki ben hala dokunmatik hassasiyetini beğenmiyorum.Xiaomi bu konuda maalesef bekleneni veremedi..saf android bug android oldu..bir daha asla saf android almam

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Destekleyelim arkadaşlar, android 10 için kampanyayı imzalayalım:

archteacher