İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

mrtdmrL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selami
Cihazım
A2 lite
Konular
3
Son güncelleme ile kullanıyorum. Dokunmatik sorunum yok..
Tek sıkıntım rehberde kişiler çok fazla sayıda çıkması.. ona kalıcı bir çözüm bulamadım maalesef...

halilimentes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Mi A2 Lite 32GB
Konular
1
BEN BÖYLE BİR REZİLLİK GÖRMEDİM. GÜNCELLEME DEĞİL ÖLDÜRME YAYINLAMIŞLAR. KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL TELEFON RESMEN GEBERDİ! BİRDAHA XIAOMI SENİN ÖNÜNDEN GEÇMEM

By_Nisay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
By_Nisay
Konular
4
Bu Xiaomi'nin şuçu degilki. AndroidOne kapsamındaki bir cihaza Google'ın ne kadar sahip cıktıgıyla alakalı.

ömi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
A2 Lite 64GB
Konular
2
Aşağıdaki yazıya tıklamanız yeterli tüm detay gerekli programlar içerisinde arkadaşımız anlatmış.

Android Oreo'ya geri dönüş.

ilgili konudan ilerleyerek son stabil çalışan 8.1 i yükledim. ÇOK ÇOK iyi oldu bana göre, çift tıklatma ile ekran uyandırma geri geldi, dokunmatik de sorun yok (eskisinde telefonu restart edince normal olup ortalama 1 gün sonra yine problem başlıyordu)
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim...

bundan önce turkcell t80 vardı bende, tuş kilidini açmadan en alt kısımda açılan bir kısayol menüsü vardı, orada hesap makinesi, play müzik, saat menüsü falan çıkıyordu, bu cihazda da yapamaz mıyız acaba :D

eseshamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
a2 lite
Konular
0
WiFi sürekli gidiyor, yeni güncellemeyi bir an önce yayınlasalar bari

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Phoebus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
0
İYi günler, pie nin son güncellemesinden sonra telefona ore yüklemeye karar verdim.
burada anlatıldığı gibi bootloader kilidini açtım, miflash tool aracı ile flaslama yaptım, her şey düzgün olmasına rağmen telefon açılmıyor, beyaz androidone ekranı gelip takılıyor, ilerleyemiyorum, yardım edebilecek varmıdır acaba.

IDraqicame

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
halil
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
İYi günler, pie nin son güncellemesinden sonra telefona ore yüklemeye karar verdim.
burada anlatıldığı gibi bootloader kilidini açtım, miflash tool aracı ile flaslama yaptım, her şey düzgün olmasına rağmen telefon açılmıyor, beyaz androidone ekranı gelip takılıyor, ilerleyemiyorum, yardım edebilecek varmıdır acaba.
Aynı şeyi yaşadım sürekli reset atıyordu android yazısında bootladere kapat tekrar aç üstüne rom at

lordcemal2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
mi4LTE
Konular
1
Hangi siteden video acarsam acayım tam ekran. artık dokunmatik cubuk gorunmuyor halletmisler.Ben yeni farkettim

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Hayalet ekran başladı arkadaşlar siyah arka planda çok sık yapıyor üstüne üstlük ekrandan silinmiyor o pixeller nasıl yapacağız bu işi ekran değiştirmek mi lazum kronik problem mi bu

IDraqicame

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
halil
Cihazım
mi a2 lite
Konular
6
Valla bendede sarj sıkıntı oluyor artık

Üst Alt