İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

mka.5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
2
yeni güvenlik güncellemesiyle ilgili tarih var mıdır ?? umarım sorunlara çare olur

unalcanip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Canip
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Merhabalar, Kamera için deklanşör basınca hemen foto çekmesi için ne yapmalıyım ayarlarda bir türlü bulamıyorum.

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Merhabalar, Kamera için deklanşör basınca hemen foto çekmesi için ne yapmalıyım ayarlarda bir türlü bulamıyorum.
Merhabalar, ilginçtir ama kamera flash ışığını otomatiğe alın hemen foto çeksin. Bu cihazda çok fazla yazılımsal sorun var. Bu durumda onlardan biri. Ne yazıkki xiaomi de general mobile firması gibi android one olayını pek önemsemiyor belli oldu. Aldığıma bin pişman oldum...

unalcanip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Canip
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Merhabalar, ilginçtir ama kamera flash ışığını otomatiğe alın hemen foto çeksin. Bu cihazda çok fazla yazılımsal sorun var. Bu durumda onlardan biri. Ne yazıkki xiaomi de general mobile firması gibi android one olayını pek önemsemiyor belli oldu. Aldığıma bin pişman oldum...

Ayrıca selfie için parmak izi de ise yaramıyor yada ben bilemedim...

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Ben hala oreo kullanıyorum güncelleyeyim mi sizce

Hamitackgz61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamit
Cihazım
Xioami Mi A2 Li
Konular
1
güncellemeni tavsiye etmiyorum şuan pie beta olarak sunuluyor tam sıkıntısız durumda değil

Sıkıntısız durumda değil ama öyle sıkıntılı da sayılmaz (eksikleri forumda defalarca yazıldı karar kullanıcının) bence güncellenmeli ayrıca sürüm beta değil, tam kararlı sürümdür..

calypse1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sıkıntısız durumda değil ama öyle sıkıntılı da sayılmaz (eksikleri forumda defalarca yazıldı karar kullanıcının) bence güncellenmeli ayrıca sürüm beta değil, tam kararlı sürümdür..
ben şahsen tavsiye etmiyorum memnun kalmadım mi flash ile geri döndüm çentik kaybolması pubg de vs çentiik dahil edilmemesi şarjı oreo ya göre kötü gitmesi parlaklık sorunu ve daha fazlası beni cihazdan soğuttu en sonunda oreo ya geri dönüş yaptım şuan çok memnunum cihazdan

mstfoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Öncelikle bu olay için konu açmaya değmez diye düşündüm o yüzden buraya yazıyorum ve sıkıntı chrome mu youtube mu telefon mu emin değilim.

Chrome üzerinden bir youtube linkine tıklayınca uygulamaya yönlendirmiyor. Videoyu youtube üzerinden değil chrome üzerinden izlemek zorunda kalıyorsunuz. Haliyle kalite ayarı da seçilemiyor. İki uygulamanın da ayarlardan varsayılanlarını temizlediğim halde değişmedi.

Kökten çözemedim ama basit bir yol buldum. Linke basılı tutup yeni sekmede aç derseniz direkt youtube uygulaması üzerinden açılıyor. Böyle de ilginç küçük bir sorun. Denemeniz için link bırakıyorum ve telefon en güncel sürümde.

Üst Alt