Soru Mi A2 Lite Alınır Mı?

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Herkese iyi forumlar,
Bundan yaklaşık 6 ay önce Mi Max 2 cihazı kullanıyordum. Ardından IOS bir cihaza geçtim fakat IOS beni tatmin etmedi. Şimdi tekrardan androide geçmek istiyorum fakat kararsız kaldım açıkçası. Miui ara yüzünü seviyordum, tekrar eski cihazımı getirseler hayır demem ama android one cihazların güncelleme garantisi de cezbediyor beni. Mi A2 Lite sanıyorum yaklaşık bir senelik bir cihaz. Sırf Android one için almaya değer mi? Performansı nasıl? Alternatif ne önerirsiniz?

Sorularım şimdilik bu kadar, cevaplarsanız müteşekkir olacağım, iyi geceler diliyorum.

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
litedense düz a2 yi öneririm. forumda gördüğüm kadarıyla sıkıntıları var a2 litenin.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Lite versiyonlar sorunlu olabiliyor, a2 alabilirsiniz. Kendinize uygun android one cihazı bulabilmek için Android one cihaz incelemelerinden faydalanabilirsiniz.

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
İnceleme fırsatı bulduğumda kamera performansı beni hiç tatmin etmedi,özellikle ön kamera.Pil performansı hakkında bir şey söyleyemem ama saf android olduğu için gayet idarelidir diye düşünüyorum.Ama sırf saf android için almaya değmez.Aynı fiyat segmentinde çok daha iyi Xiaomi cihazlar,Miui 10 arayüzüyle daha çok iş görür.Yok ama illaki saf andorid olsun derseniz A2 çok daha iyidir.Gerek kamera performansı,gerek pil ve donanım performansı çok daha verimlidir.İyi ki aldım dersiniz yani.

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
litedense düz a2 yi öneririm. forumda gördüğüm kadarıyla sıkıntıları var a2 litenin.
Lite versiyonlar sorunlu olabiliyor, a2 alabilirsiniz. Kendinize uygun android one cihazı bulabilmek için Android one cihaz incelemelerinden faydalanabilirsiniz.

Çentiğin telefonda bulunmasını tercih ediyorum şuanda tasarım olarak daha güncel bir cihaza sahip olmak istiyorum. Miui arayüze sahip öneriniz var mı peki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence devri geçti o fiyata redmi note 6 pro bakın derim
Redmi note 6 pro baktım güzele benziyor tasarım olarak fark göremedim. bu sitede satışını var mı bulamadım, güvenilir bir satıcı var mı bildiğiniz

İnceleme fırsatı bulduğumda kamera performansı beni hiç tatmin etmedi,özellikle ön kamera.Pil performansı hakkında bir şey söyleyemem ama saf android olduğu için gayet idarelidir diye düşünüyorum.Ama sırf saf android için almaya değmez.Aynı fiyat segmentinde çok daha iyi Xiaomi cihazlar,Miui 10 arayüzüyle daha çok iş görür.Yok ama illaki saf andorid olsun derseniz A2 çok daha iyidir.Gerek kamera performansı,gerek pil ve donanım performansı çok daha verimlidir.İyi ki aldım dersiniz yani.

Miui arayüze sahip önerileriniz neler peki?

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Çentiğin telefonda bulunmasını tercih ediyorum şuanda tasarım olarak daha güncel bir cihaza sahip olmak istiyorum. Miui arayüze sahip öneriniz var mı peki
Bende bu tarz arayış içindeydim.Sonunda Note 6 Pro'da karar kıldım.Şuan kullanıyorum ve memnunum.İstediklerimi veriyor.Forumdan veya Epey'den inceleyebilirsiniz.Gayet modernize bir cihaz tasarım olarak.İşinizi görür yani.

Son düzenleme:
Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207

Redmi note 6 pro baktım güzele benziyor tasarım olarak fark göremedim. bu sitede satışını var mı bulamadım, güvenilir bir satıcı var mı bildiğiniz

Hocam ortalama bir bütçe söyleyebilirseniz daha tutarlı öneriler alabilirsiniz.

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22

Bütçenizden anladığım kadarıyla Note 6 Pro,Redmi S2 ve Redmi 7 cihazlarına bir göz atabilirsiniz.

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9