Rom [Mi A2][Android 9.0]MIUI 10 Kararlı Rom V.10.3.6.0 [ PORT ]

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
Kurulum aşamasında aşağıda belirttiğim bölümü atlarsanız cihazınızda root olmayacaktır.

" 6- İsterseniz bu evrede Magisk Manageri de kurabilirsiniz.( Root için ) "
teşekkür ettim, sağolun

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam, Max 2 siz günler nasıl gidiyor?

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Hocam, max serisi yaşam felsefesi gibi bir şey sun~~. Yaşamayan bilemez derler ya Max için bu cümle biçilmez bir kaftan. Halen bazen cihazı elime aldığımda anlık olarak max gibi hissediyorum. Sonra hafif bir üzüntü basıyor içimi. Bir diğer huzursuz olduğum mevzu max 2 sayfasında edindiğim dostluk bir başka. Arada buraya gelip yazmanız, beğenmeniz olmasa kendimi yalnız hissedicem. haha--Yinede elimde Mi serisi bir cihaz olmasının faydaları olsa gerek kendimi şanslı hissediyorum. Mi A2 az çok tatmin ediyor beni. Rom sıkıntısı olmaması ve de şuan için şarj sorunu da yaşatmaması içimi ferahlatıyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam, max serisi yaşam felsefesi gibi bir şey sun~~. Yaşamayan bilemez derler ya Max için bu cümle biçilmez bir kaftan. Halen bazen cihazı elime aldığımda anlık olarak max gibi hissediyorum. Sonra hafif bir üzüntü basıyor içimi. Bir diğer huzursuz olduğum mevzu max 2 sayfasında edindiğim dostluk bir başka. Arada buraya gelip yazmanız, beğenmeniz olmasa kendimi yalnız hissedicem. haha--Yinede elimde Mi serisi bir cihaz olmasının faydaları olsa gerek kendimi şanslı hissediyorum. Mi A2 az çok tatmin ediyor beni. Rom sıkıntısı olmaması ve de şuan için şarj sorunu da yaşatmaması içimi ferahlatıyor.
MIUI arayüzünü aramıyormusunuz hiç? Dostluklar her zaman baki dir, cihaz değiştirmeniz le sona ermez, yanlız değilsiniz

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
MIUI arayüzünü aramıyormusunuz hiç? Dostluklar her zaman baki dir, cihaz değiştirmeniz le sona ermez, yanlız değilsiniz

Elbette miui arayüzü aranıyor hocam. Şuan bulunduğumuz konuyu da o sebeple enine boyuna inceleyip deneyip kurdum ve hazırladım. Hatta ilerleyen dönemlerde mi a2 için Android 10 sürümü yayınlanıp güncelleme desteği kesilince cihazı temelli 6x e çevirip o şekilde kalacağım. Miui her zaman en iyi hazzı ve deneyimi yaşatıyor. Aosp ve Saf android bizim için sadece bir heyecan. Sizin deyiminizle " kaşıntı " :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Elbette miui arayüzü aranıyor hocam. Şuan bulunduğumuz konuyu da o sebeple enine boyuna inceleyip deneyip kurdum ve hazırladım. Hatta ilerleyen dönemlerde mi a2 için Android 10 sürümü yayınlanıp güncelleme desteği kesilince cihazı temelli 6x e çevirip o şekilde kalacağım. Miui her zaman en iyi hazzı ve deneyimi yaşatıyor. Aosp ve Saf android bizim için sadece bir heyecan. Sizin deyiminizle " kaşıntı " :D
Benim de kaşıntım tuttu, RR yukleyeyim dedim, Sayın cohci52 hocam beni EU da kalmaya ikna etti

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Keşke acaba ona söylemese miydim

haha-- İlahi hocam. Bu işi gizli köşede bir yerde kimse görmeden yapmak lazım. Yoksa bu yoldan çeviriyorlar adamı.

Üst Alt