Rehber Mi A1 Stock Rom Yükleme Rehberi

kodoku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi a1
Konular
1
remote partition table doesnt exist hatası verdi. googleye yazdıgımda beni xiaominin sitesine yönlendirdiler android one çakılmıs 5x olabilir diye. imei yazarak siteden kontrol ettim. aynen de öyle olmuş. 5xmiş bendeki telefon. aradaki tek fark biri miui biri android one diye biliyorum. internetten karsılastırmalara da baktım ve sanırım öyle. ben şimdi buna miui rom mu atıcam güncel olması için onu anlamadım. Ayarlar kısmında telefon durumu kısmına girince bile mi a1 yazıyor çakallar oraya kadar çakmışlar

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
remote partition table doesnt exist hatası verdi. googleye yazdıgımda beni xiaominin sitesine yönlendirdiler android one çakılmıs 5x olabilir diye. imei yazarak siteden kontrol ettim. aynen de öyle olmuş. 5xmiş bendeki telefon. aradaki tek fark biri miui biri android one diye biliyorum. internetten karsılastırmalara da baktım ve sanırım öyle. ben şimdi buna miui rom mu atıcam güncel olması için onu anlamadım. Ayarlar kısmında telefon durumu kısmına girince bile mi a1 yazıyor çakallar oraya kadar çakmışlar

Hocam cihazı MIUI ile kullanmak istermisiniz ?

kodoku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi a1
Konular
1
Hocam cihazı MIUI ile kullanmak istermisiniz ?
valla hiç fark etmez. babamda mi 6 var ondan görünce miui biraz kalabalık gelmişti diye ben a1 almıştım özellikle ama son günlerde o kadar midem bulandı ki telefonda 7.1.2 görmekten artık java bile kullanırım :D

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
valla hiç fark etmez. babamda mi 6 var ondan görünce miui biraz kalabalık gelmişti diye ben a1 almıştım özellikle ama son günlerde o kadar midem bulandı ki telefonda 7.1.2 görmekten artık java bile kullanırım :D

Buradaki rehber ile beraber kolayca kurabilirsiniz.Bootloader kildiniz açık olduğu için.Merak etmeyin çok daha verimli hızlı sorunsuz olucak cihazınız ve seveceksiniz.

Rehber - Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

Cihaza ait en güncel rom sürümünüde buraya ekliyorum bunu indirin rehberdeki gibi kurun.

kodoku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi a1
Konular
1
pendroz abi çok teşekkür ederim bu saatte ilgilendiğin için.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
pendroz abi çok teşekkür ederim bu saatte ilgilendiğin için.
Rica ederim kurulumu deneyin takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.Fake rom cihazlarda biraz sıkıntı olabiliyor.Diğer kendi 5X konusu üzerinde yazabilirsiniz.Burayı meşgul etmeyelim A1 konusunu.

sawx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi A1
Konular
0
sorunsuz şekilde 9.0 sürüme geçtim. çok teşekkürler rehber için, ellerinize sağlık.

gorkem686950

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gorkem
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
1
bütün her şeyi eksiksiz yaptım fakat telefon kendini yeniden başlatıp duruyor düzelmedi yardım eder misiniz

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
bütün her şeyi eksiksiz yaptım fakat telefon kendini yeniden başlatıp duruyor düzelmedi yardım eder misiniz
İşlemleri düzgün bir şekilde uyguladığınızdan emin olun, ayrıca android 9.0 güncellemesi yaptıysanız 9.0 romunu yeniden kurmanız gerekiyor

Üst Alt