Yardım Mi A1 Reset Döngüsü

teoman.sen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Teoman
Cihazım
Mi A 1
Konular
1
İyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık 10 gün önce bu cihazı aldım. Bugün sabah itibari ile nedenini bilmediğim bir reset döngüsüne girdi, akşama kadar bekleme rağmen hala reset atmaya devam ediyordu ve sonunda sarjı tamamen bitti bildirim ışığı dahi yanmıyordu fakat tekrar sarja bağladığımda reset döngüsü devam etmeye başladı. Telefon sürekli bir açılma isteği durumunda fastboot ekranında da reset devam ediyor pc ye bağladığımda da aynı döngü devam ettiği için herhangi bir işlem yapılamıyorum. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu yorumlarınızı bekliyorum.

teoman.sen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Teoman
Cihazım
Mi A 1
Konular
1
döngüye girme ve kullanılamaz hale gelme benzeşiyor, cihaz bu sürece ara verip kullanılabilir hale geldi mi hiç
Hayır hiç ara vermedi sarjı tamamen bitti güce bağlandığı anda tekrar açılmaya çalışıyor power tuşuna sanki sürekli basılıyormuş gibi hareket ediyor. Batarya bağlantısını dahi kestim güç verildiği anda açılmaya çalışıyor

Oyla:

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Hayır hiç ara vermedi sarjı tamamen bitti güce bağlandığı anda tekrar açılmaya çalışıyor power tuşuna sanki sürekli basılıyormuş gibi hareket ediyor. Batarya bağlantısını dahi kestim güç verildiği anda açılmaya çalışıyor
Cihazı nerden almıştınız ?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
geçmiş olsun servisle ve çözülmemesi halinde aldığınız yerle iletişime geçin, umarım sorununuz kısa sürede çözülür, konunuzu ve çözümü takip ediyor olacağım

Oyla:

Eritan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
5s plus
Konular
1
İyi geceler. Bende de aynı sorun var. Fastboot açılıyor, unlock su an ve mi flash phone ile rom attım. Rom un sorunsuz yüklendiğini gösteriyor lakin aynı döngü devam ediyor.
Nedir bu döngü;Kırmızı led parlak yanıp sönüyor, bir sönük yanıp sönüyor bazende hiç yanmıyor. Şarj olmuyor boş batarya simgesi gelip yeniden başlıyor. Arada biraz şarj oluyor sanırım ama göstermiyor bu durumdada mi yazısı gelip resetliyor. Şarja taksanda takmasanda da pil bitene kadar reset devam ediyor.(mi 5s plus)

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
sizin durumunuz biraz daha farklı galiba, a1 cihaz android one, servise bir gönderin inşallah kısa zamanda çözülür

Oyla:

Eritan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İrfan
Cihazım
5s plus
Konular
1
servise gitti arıza tespit edilemedi ve anakart değişimi olması gerektiği söylendi.

Oyla:

teoman.sen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Teoman
Cihazım
Mi A 1
Konular
1
Arkadaşlar kusura bakmayın biraz gecikti problem hakkında, cihazı servise yolladım, fatura iadesi alacağım. Sorun ile ilgili cihaz hakkında bilgi vermedi teknik servis.

Oyla:

nemesis5566

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
melih
Cihazım
xiaomi A1
Konular
0
android one yazısından sonra telefonum reset atıyor.
mi a1 lütfen yardım edin

Oyla:
Üst Alt