Mi A1 ekranda dalgalanma

Değiştirip 12 ay kullanılmış 12 ay garantisi kalan mı5 alınır mı

• Mi a1 daha yeni olduğu için değişme

Oy: 12 75,0%
  • İkinci el mi 5 alınır

Oy: 4 25,0%

• Kullanılan toplam oy
    16

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Arkadaşlar mia1 cihazı alalı 10 gün kadar oldu ama sürekli ekranda saniyelik bir dalgalanma oluyor belli bölgelerde. Ben anlamadım. İlk xiaomi deneyimim bu cihaz oldu. Ama tiksindim bu yüzden. Zaten arayüzunu beğenmiyorum. Soğuttu iyice beni

Aynı sorun bende de var. Ayrıca bazı günler ekran parlaklığı azalıp artıyor değişiyor sürekli kendi kendine. Parlaklık derken kararma olmuyor. Ekran ışığı gidiyor sanki.

Aynı sorunu yaşayanları görünce forumda servise göndermedim. Servise gönderirsem tamamen bozulup gelmesinden korkuyorum : ))

SERVİSE GÖNDERİP BU SORUNLARA ÇÖZÜM BULAN OLDU MU?

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Aynı sorun bende de var. Ayrıca bazı günler ekran parlaklığı azalıp artıyor değişiyor sürekli kendi kendine. Parlaklık derken kararma olmuyor. Ekran ışığı gidiyor sanki.

Aynı sorunu yaşayanları görünce forumda servise göndermedim. Servise gönderirsem tamamen bozulup gelmesinden korkuyorum : ))

SERVİSE GÖNDERİP BU SORUNLARA ÇÖZÜM BULAN OLDU MU?
Bence servise göndermelisiniz. Ben gönderdim. Çok ilgililer. Sürekli arayarak bilgi aldılar. Umarım düzelir. Andoid 7 de iken sorun yoktu güncellemeden sonra sorun başladı.
[doublepost=1523638470,1523638379][/doublepost]
aynı sorunu bende yaşıyorum yeniden rom atılcakmış sanırım garantiye yollamak lazım
Varsa ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz. Sizde de güncellemeden sonra mı başladı bu sorun.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Bence servise göndermelisiniz. Ben gönderdim. Çok ilgililer. Sürekli arayarak bilgi aldılar. Umarım düzelir. Andoid 7 de iken sorun yoktu güncellemeden sonra sorun başladı.
Varsa ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz. Sizde de güncellemeden sonra mı başladı bu sorun.
Evet bende de 8.0 guncellemesinden sonra birçok sorun ortaya çıktı ekran gidip gelme gibi problem çıktı rehberdeki kişiler birden fazla olmaya başladı kulaklikta cızırtı sesi ortaya çıktı birisiyle telefon görüşmesi yaparken bazen ses karşı tarafa gitmiyor güncellemeler yüklenmiyor aklıma gelen sorunlar bunlar

Ugurz27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi A1
Konular
0
[doublepost=1524039752][/doublepost]Servisten geldiği zaman yazarsanız memnun olurum ona göre bende göndereyim

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
[doublepost=1524039752][/doublepost]Servisten geldiği zaman yazarsanız memnun olurum ona göre bende göndereyim
12 Nisan tarihinde ellerine ulaştığında onarım işlemleri devam ediyor yazıyordu, servis iki gün sonra aradı ekranda çizgi göremedik dedi, bende ekran görüntüsü gönderdim onlara, sonra detaylı test ediliyor diye servis güncelledi, 3 gün bu şekilde bekledikten sonra dün tekrar girip delta servisin sayfasında baktığımda parça bekleniyor yazdığını gördüm. Ama şunu belirtmekte fayda var geri bildirimleri ve ilgisi iyi servisin. Sonuç ne olcak onu buradan yazarım size.

haritasikayip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan Atila
Cihazım
Xioami A1
Konular
0
Bugün cektiğim videoda belli yerlerde dalgalanma var. 2 gün oldu daha alalı.
[doublepost=1524431876,1524431860][/doublepost]Bugün cektiğim videoda belli yerlerde dalgalanma var. 2 gün oldu daha alalı.

Ugurz27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Bugün cektiğim videoda belli yerlerde dalgalanma var. 2 gün oldu daha alalı.
[doublepost=1524431876,1524431860][/doublepost]Bugün cektiğim videoda belli yerlerde dalgalanma var. 2 gün oldu daha alalı.
Nasıl bir dalgalanma söz konusu karartı halinde mi bide güvenlik yamasi tarihine bakarmisiniz güncel mi diye

haritasikayip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan Atila
Cihazım
Xioami A1
Konular
0
Nasıl bir dalgalanma söz konusu karartı halinde mi bide güvenlik yamasi tarihine bakarmisiniz güncel mi diye

hocam telefonu alalı 3 gün oldu, tarihleri vs. çok güncel.

şu şekilde:

Ekli dosyalar

• depositphotos_190931974-stock-video-black-and-white-abstract-waves.jpg
    depositphotos_190931974-stock-video-black-and-white-abstract-waves.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 20

Ugurz27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Vallahi hocam gönderdiğiniz resimden birsey anlamadım açıkçası
hocam telefonu alalı 3 gün oldu, tarihleri vs. çok güncel.

şu şekilde:
[doublepost=1524608428,1524607859][/doublepost]
Vallahi hocam gönderdiğiniz resimden birsey anlamadım açıkçası
Sadece kamera da dalgalanma oluyor sa normal kullanımda olmuyorsa ışıkla alakalı olabilir isigış düşük oldigu ortamlarda titreme şeklinde olur normal bi durum kamera ayarlarında titreşim ayarları otomatik se birde 50hz ye alıp deneyin normal kullanımda da ayni şekilde ekranda dalgalanma varsa onun bilemiyorum

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Benim telefon servisten geldi. Delta servis ekranı komple değişmiş. İnternette yazdıkları gibi kırık ezik vs yok. Adamlar işini gayet iyi yapıyor, helal olsun. En alttaki bildirim ışıkları beyaz çizgilerin olduğu yerde yanmıyor sadece onu da çok problem etmedim. Telefonunu servise göndermek isteyenler gönül rahatlığıyla gönderebilir.

Üst Alt