Soru Mi a1 alınır mı?

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Beyler herkese iyi forumlar. Mi a1 almayı dusunuyorum evkurdan aylık 100 tl oluyor. Telefonun iyi ve kötü yönleri nelerdir? Kronik sorunları var mı? Bataryası önemli mesela iyi mi?

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Hocam ayarlarda telefon hakkindaya gir cekirdek surumune cok tikla galiba orda bir sayfa acilacak orda lcd bolumu cikacak galiba orda tianma sharp yada lg yazar hocam
[doublepost=1525280525,1525280341][/doublepost]
Yada hocam aida 64 indir ekran bolumunde yazabilir

Çekirdeğe hızlıca tıklayınca bir sayfa açılmadı, geliştirici seçenekleri diyorsanız orda ekran ile alakalı bir şey yok. Aida64 ile baktığımda ekran üreticisi ile alakalı bir bilgi vermiyor malesef

Oyla:

kaan3232

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kasm
Cihazım
Konular
0
Çekirdeğe hızlıca tıklayınca bir sayfa açılmadı, geliştirici seçenekleri diyorsanız orda ekran ile alakalı bir şey yok. Aida64 ile baktığımda ekran üreticisi ile alakalı bir bilgi vermiyor malesef
Nasıl konu açabilirim ???

Oyla:

Reber

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reber
Cihazım
Yok
Konular
0
Peki hocam telefonla ilgili herhangi bir sorun yasadinizmi herhangi bir kronik sorunu varmi

Oyla:

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Peki hocam telefonla ilgili herhangi bir sorun yasadinizmi herhangi bir kronik sorunu varmi
Telefonu eşime aldım, eski telden bu tele dataları rehberi aktarırken, genel ayarları yaparken kullandım herhangi bi sıkıntı ile karşılaşmadım, telefon mi5 ten büyük olduğu için kullanımı daha rahat geldi bana, zaten saf Android var, gayet stabil ve akıcı, ben miui arayüzünü çok sevdim ama ikinci bir telefon alacak olsam mi A1 in miui versiyonunu kullanan mi5x ini alırım, akşamları da kurcalıyorum bi sıkıntısı yok, iyi bir tercih yapmışsınız, kırmızı renk 4 / 32 versiyonunu 1050 tl 2 yıl garantili aldım, siz kaça aldınız, hayırlı olsun bu arada

Oyla:

Reber

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Reber
Cihazım
Yok
Konular
0
Telefonu eşime aldım, eski telden bu tele dataları rehberi aktarırken, genel ayarları yaparken kullandım herhangi bi sıkıntı ile karşılaşmadım, telefon mi5 ten büyük olduğu için kullanımı daha rahat geldi bana, zaten saf Android var, gayet stabil ve akıcı, ben miui arayüzünü çok sevdim ama ikinci bir telefon alacak olsam mi A1 in miui versiyonunu kullanan mi5x ini alırım, akşamları da kurcalıyorum bi sıkıntısı yok, iyi bir tercih yapmışsınız, kırmızı renk 4 / 32 versiyonunu 1050 tl 2 yıl garantili aldım, siz kaça aldınız, hayırlı olsun bu arada
Ben 1160 tlye aldım klıf jelatin felan hocam cevabınız icin teşekkürler
[doublepost=1525298517,1525298461][/doublepost]
Ben 1160 tlye aldım klıf jelatin felan hocam cevabınız icin teşekkürler
Bu arada benim sipariş verdiğim telefon kvk garantili delta degil yani

Oyla:

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Beyaz ekranlı modelini satın almayın. Genelde Titanma panel çıkıyor. Bu panellerde Ghost Screen problemi karşınıza çıkıyor. (Altın/Pembe)
Siyah veya Kırmızı modeli varsa alın problemsiz oluyor genelde. Bataryası ise günü çıkarıyor 6 7 saat alan çok oluyor.
Merhaba gold modelinde gerçekten bu sorun varmı? Sizden başka dile getiren göremedim genelde bu sorundan bahseden yok.

Oyla:

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Merhaba gold modelinde gerçekten bu sorun varmı? Sizden başka dile getiren göremedim genelde bu sorundan bahseden yok.
yazdığım zamanda ilk parti modellerde bu sorun mevcuttu kutusunu açıp bakma şansınız varsa bi bakın tianma panel değilse kullanın.

Oyla:

gkhnersen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan Erşen
Cihazım
Mi A1
Meslek
beton santral operatörü