Soru Mi a1 alınır mı?

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Beyler herkese iyi forumlar. Mi a1 almayı dusunuyorum evkurdan aylık 100 tl oluyor. Telefonun iyi ve kötü yönleri nelerdir? Kronik sorunları var mı? Bataryası önemli mesela iyi mi?

xiomialmakiçincantangenç

XİOMİ SEVER :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
HOCAM 24 AY TAKSİTLE 2000 LİRAYA GELİYOR TAVSİYE ETMEM 24 AY TAKSİTLE ALICAKSANZ :) TABİKİ GÜZEL BİR TELEFON ÖNERİRİM

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Bende A1 alacağım ama yeni çıkacak modeli mi beklesem diye düşünmüyor değilim...

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
HOCAM 24 AY TAKSİTLE 2000 LİRAYA GELİYOR TAVSİYE ETMEM 24 AY TAKSİTLE ALICAKSANZ :) TABİKİ GÜZEL BİR TELEFON ÖNERİRİM
Yok hocam 15 ay aylık 105 lira ama forumlarda cihazın sorunları olduğundan bahsediliyor
[doublepost=1517682700,1517682676][/doublepost]
Bende A1 alacağım ama yeni çıkacak modeli mi beklesem diye düşünmüyor değilim...
Yeni model mi çıkacak?

Oyla:

Hellios Darkline

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
5
Beyaz ekranlı modelini satın almayın. Genelde Titanma panel çıkıyor. Bu panellerde Ghost Screen problemi karşınıza çıkıyor. (Altın/Pembe)
Siyah veya Kırmızı modeli varsa alın problemsiz oluyor genelde. Bataryası ise günü çıkarıyor 6 7 saat alan çok oluyor.

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Beyaz ekranlı modelini satın almayın. Genelde Titanma panel çıkıyor. Bu panellerde Ghost Screen problemi karşınıza çıkıyor. (Altın/Pembe)
Siyah veya Kırmızı modeli varsa alın problemsiz oluyor genelde. Bataryası ise günü çıkarıyor 6 7 saat alan çok oluyor.
Teşekkür ederim

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Hocam yerinizde olsam (ki öyle yaptım) Mi Max 2 alırdım aynı fiyata daha büyük batarya, hızlı şarj aynı sisteme sahip olacaksınız. Bir cihaz kamerasıyla öndeyken diğeri ekran ve bataryası ile ön planda. Araştırdıysanız biliyorsunuzdur mi a1 android one ile gelecek saf android demek oluyor bu da ama Xiaomi marka bir telefon alıyorsanız en büyük zevki miui arayüzü ile alacaksınızdır. Bunu ben değil hemen hementüm forum üyeleri söyleyecektir size. Ben seçimimi pil ekran ve miuidan yana kullandım. Zevkler renkler tartışılmaz yine son seçim sizindir :) İyi forumlar

Unutmadan söyleyim. Mi max 2 nin kamerası da o yabana atılmayacak kadar iyidir.

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Hocam yerinizde olsam (ki öyle yaptım) Mi Max 2 alırdım aynı fiyata daha büyük batarya, hızlı şarj aynı sisteme sahip olacaksınız. Bir cihaz kamerasıyla öndeyken diğeri ekran ve bataryası ile ön planda. Araştırdıysanız biliyorsunuzdur mi a1 android one ile gelecek saf android demek oluyor bu da ama Xiaomi marka bir telefon alıyorsanız en büyük zevki miui arayüzü ile alacaksınızdır. Bunu ben değil hemen hementüm forum üyeleri söyleyecektir size. Ben seçimimi pil ekran ve miuidan yana kullandım. Zevkler renkler tartışılmaz yine son seçim sizindir :) İyi forumlar

Unutmadan söyleyim. Mi max 2 nin kamerası da o yabana atılmayacak kadar iyidir.
Hocam keşke evkurda mi max 2 olsa da bende alsam

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Hocam keşke evkurda mi max 2 olsa da bende alsam
Cepporttan 1165 tl gibi cüzi bir fiyata temin edilebilir durumda. Mi A1'i asla kötülemiyorum bence max 2 den alınabilecek en iyi telefon olabilir. Kamerası ve sürekli güncel kalacak olması en büyük artısı. Mi A1 de sizi tatmin edecektir. Gönül rahatlı ile alabilirsin hocam.
( Ben yaklaşık iki haftadır yoğun araştırma yapıyorum. Mi note 3 alacaktım fakat mi max 2 siparişi verdim. Bütçem 1600 tl den 1200e düştüğü için aldım ama kesinlikle pişman değilim umarım sen de seçiminle mutlu olursun)

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Şuan için Mi4 cihazım bozuldu ve yeni bir Xiaomi alacağım fakat yeni modelleri beklemekte fayda var!

Oyla:
Üst Alt