Soru Mi a1 alınır mı?

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Beyler herkese iyi forumlar. Mi a1 almayı dusunuyorum evkurdan aylık 100 tl oluyor. Telefonun iyi ve kötü yönleri nelerdir? Kronik sorunları var mı? Bataryası önemli mesela iyi mi?

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Devir çok değişti ya 5800 xm vardı cwf yüklerdik kalemimiz vardı sonra s3 e romlar atar sorunları çözmeye çalışırdık ama çok eğlenceli günlerdi şimdi eski heyecan yok
[doublepost=1517687363,1517687348][/doublepost]
Şuan için Mi4 cihazım bozuldu ve yeni bir Xiaomi alacağım fakat yeni modelleri beklemekte fayda var!
Yeni modeller ne zaman ki?
[doublepost=1517687487][/doublepost]
Cepporttan 1165 tl gibi cüzi bir fiyata temin edilebilir durumda. Mi A1'i asla kötülemiyorum bence max 2 den alınabilecek en iyi telefon olabilir. Kamerası ve sürekli güncel kalacak olması en büyük artısı. Mi A1 de sizi tatmin edecektir. Gönül rahatlı ile alabilirsin hocam.
( Ben yaklaşık iki haftadır yoğun araştırma yapıyorum. Mi note 3 alacaktım fakat mi max 2 siparişi verdim. Bütçem 1600 tl den 1200e düştüğü için aldım ama kesinlikle pişman değilim umarım sen de seçiminle mutlu olursun)
İnşAllah kardeşim çok teşekkür ederim benim kardeşte redmi note 4 var diyor senin şarjın böyle gitmez miui çok zevkli falan alma yazı bekle ama bende de zenfone go var ekranı da kırık yarısı zaten tekliyor telefon

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Devir çok değişti ya 5800 xm vardı cwf yüklerdik kalemimiz vardı sonra s3 e romlar atar sorunları çözmeye çalışırdık ama çok eğlenceli günlerdi şimdi eski heyecan yok
[doublepost=1517687363,1517687348][/doublepost]
Yeni modeller ne zaman ki?
[doublepost=1517687487][/doublepost]
İnşAllah kardeşim çok teşekkür ederim benim kardeşte redmi note 4 var diyor senin şarjın böyle gitmez miui çok zevkli falan alma yazı bekle ama bende de zenfone go var ekranı da kırık yarısı zaten tekliyor telefon
Telefona acil ihtiyacın varsa hiç bekleme al kardeşim. Xiaominin en kötü telefonunu bilindik markaların orta seviye telefonuna tercih ederim.

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Telefona acil ihtiyacın varsa hiç bekleme al kardeşim. Xiaominin en kötü telefonunu bilindik markaların orta seviye telefonuna tercih ederim.
Temmuzu beklersem mi7 veya mi6 alacağım ama

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
Temmuzu beklersem mi7 veya mi6 alacağım ama

Dostum dediğim gibi acil telefon ihtiyacın yoksa beklemende fayda var. Acil alman lazımsa beklemenin lüzumu yok. İhtiyacına göre kararını sen vermelisin bu noktada

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Dostum dediğim gibi acil telefon ihtiyacın yoksa beklemende fayda var. Acil alman lazımsa beklemenin lüzumu yok. İhtiyacına göre kararını sen vermelisin bu noktada
Çok teşekkür ederim kardeşim çok yardımcı oldun sağolasın

Oyla:

Meraxes

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
İyi geceler kardeşim bir de forumun kurduğu whatsap grupları falan var mı hem sohbet hem de yardimlasmak icjn
Dostum forumda yan iletişim yollarına izin vermiyorlar. Forumda aktif bir iletişim ortamının sağlanmasına ve bu ortamın devam ettirilebilir olmasına özen gösteriyorlar. Biraz forumda arama yaparsan ne demek istediğimi anlayacaksındır. :)

Oyla:

mvrucu123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Galaxy s4
Konular
15
Dostum forumda yan iletişim yollarına izin vermiyorlar. Forumda aktif bir iletişim ortamının sağlanmasına ve bu ortamın devam ettirilebilir olmasına özen gösteriyorlar. Biraz forumda arama yaparsan ne demek istediğimi anlayacaksındır. :)
Anladım kardeşim sağol forum içi sohbet var yaniangel~~

Oyla:

xiomialmakiçincantangenç

XİOMİ SEVER :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
discovery
Konular
9
HOCAM gece gece gördüm yazıyım mi mix 2 tavsiyem oda olmadı 200 - 300 tl daha koy mi note 3 a l indirimde zaten heryerde xiomiden şaşma :)

Oyla:
Üst Alt