Diğer Mi 9T Tool V2 - drason

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Elinize sağlık hocam.

drasonli17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Son düzenleme:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Paylaşım için teşekkürler . Bu program ile galeri uygulamasını varsayılan olarak değiştirebilir miyiz miui 12

drasonli17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Paylaşım için teşekkürler . Bu program ile galeri uygulamasını varsayılan olarak değiştirebilir miyiz miui 12
Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım hocam , belirttiğim işlevler kısmındaki alanlar hariç işlev görmez.
Eğer bahsettiğiniz fotoğraflarınızı görüntüleyecek varsayılan galeri uygulamanızı değiştirmek ise, Ayarlar - Uygulamalar - Uygulamaları Yönet - Varsayılan Galeri Uygulamanız (Örnek Galeri ) - Varsayilanları Temizle. adımlarını izleyebilirsiniz.

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım hocam , belirttiğim işlevler kısmındaki alanlar hariç işlev görmez.
Varsayilan galeri uugulamasini google fotoğraflar yapmak istiyorum fakat olmuyor onun icin sormuştum

drasonli17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Varsayilan galeri uugulamasini google fotoğraflar yapmak istiyorum fakat olmuyor onun icin sormuştum
Yukarıda yazımı düzelttim. Varsayılanı temizledikten sonra dosyalar uygulamasından bir fotoğraf açmaya çalışın , hangisi ile açmak istersiniz her zaman seçip google fotoğraflar işaretleyin

Son düzenleme:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Yukarıda yazımı düzelttim. Varsayılanı temizledikten sonra dosyalar uygulamasından bir fotoğraf açmaya çalışın , hangisi ile açmak istersiniz her zaman seçip google fotoğraflar işaretleyin
Denemediğim şey kalmadı bende o sekilde soru sormuyor direkt olarak galeri uygulamasiyla aciyor

drasonli17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Denemediğim şey kalmadı bende o sekilde soru sormuyor direkt olarak galeri uygulamasiyla aciyor
Xiaomi'nin dosya yöneticisinde dahili fotoğraf görüntüleyici olduğu için o şekilde gözüküyor. Örneğin ES File Manager uygulamasını kurun bir resim/video açmaya çalışın size varsayılan fotoğraf/video oynatıcısı hangisi olsun diye sorar üste ekran görüntüsü bıraktım

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Xiaomi'nin dosya yöneticisinde dahili fotoğraf görüntüleyici olduğu için o şekilde gözüküyor. Örneğin ES File Manager uygulamasını kurun bir resim/video açmaya çalışın size varsayılan fotoğraf/video oynatıcısı hangisi olsun diye sorar üste ekran görüntüsü bıraktım
Soruyu soruyor dediğiniz gibi seçiyorum kamera uygulamasindan cektigim resme tikladigimda yine kendi galerisiyle açıyor

Üst Alt