Yardım Mi 9t sorunlari

Emregms

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
13
Bu cihazı almayı düşünüyorum ama internette birçok kişi cihazda farklı farklı sıkıntılar olduğunu belirtmiş garantisiz almayı düşünüyordum ve biraz çekinmeye başladım kullanan varsa ne kadar süredir kullandığını ve varsa sıkıntılarından bahsedebilirmi

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Yaptım sonuç değişmedi bende muıu11 global
Şimdilik problem görünmüyor. Kapalı ekran sonrası bildirimler geliyor. Geçende WhatsApp a girerken bildirimler öyle gelirdi düzelmiş görünüyor. Arada kafasına göre mi davranıyor anlamadım.

Oyla:

Erenxiomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9t
Konular
1
Şimdilik problem görünmüyor. Kapalı ekran sonrası bildirimler geliyor. Geçende WhatsApp a girerken bildirimler öyle gelirdi düzelmiş görünüyor. Arada kafasına göre mi davranıyor anlamadım.

Aynen kafasına göre, bazen titremiyor bazen ses çıkarmıyor bazende uygulamaya girmeden WhatsApp mesajı gelmiyor. İşim dolayısıyla WhatsApp uygulaması önemli benim için. Xiaomi aldığıma pişman oldum

Oyla:

Sezginer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T 128GB/6
Konular
0
Hocam aynı problemi yaşıyorum mi9t cihazımda aldığıma pişman edecek gibi umarım bir an öhce çözüm bulunur.

Oyla:

toluku

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Bende telefon yeni ahize sesi az geliyor kısıp açınca düzeliyor son güncellemeden sonra oldu :(

Oyla:
Üst Alt