Rom Mi 9T / Redmi K20 Global Kararlı V12.0.1.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
12 surumu dagitildigina gore tgz uzantili fastboot rom da indirilmedi lazim ama hic bir yerde bulamiyorum bu sekilde cok şarz tukediyor sifirdan kurulum yapayim bakim bir belki sarza etkisi olur 12 surumun fasboot linkini bulan varsa atabilirmi acaba

Daha sonra çıkar, garantili cihaz ise hard reset atin

dursunhkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süpersin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Bende şimdi yükledim telefon animasyonlardan dolayı biraz yavaşlamış hoşuma gitmedi 11 sürümü daha iyiydi menü geçişleri felan hizliydi...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama şöyle birşey farkettim şebeke çekimi çok iyi olmuş işyerinde oturduğum koltukta edge çekiyordu görmüyordum internete 12 yuklediktdn sonra 4.5 g çekmeye başladı ve testlerde 4 5 mbit basıyor suan

tulomsaslim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi 5s pl
Konular
4
Selam ustalar a bir sorum var mui 12 beta dayım şarj i kötü diye ilk sayfadaki link i indirdim ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı alıyorum nasıl çözebilirim ilk resim de mevcut kullandığım
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Selam ustalar a bir sorum var mui 12 beta dayım şarj i kötü diye ilk sayfadaki link i indirdim ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı alıyorum nasıl çözebilirim ilk resim de mevcut kullandığım
20.7.16 ya bi batarya iyi diyen var bir kötü ben bu işi anlamadım. :D

Emredursun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emredursun
Cihazım
Minote3
Konular
1
Bende şimdi yükledim telefon animasyonlardan dolayı biraz yavaşlamış hoşuma gitmedi 11 sürümü daha iyiydi menü geçişleri felan hizliydi...

Ama şöyle birşey farkettim şebeke çekimi çok iyi olmuş işyerinde oturduğum koltukta edge çekiyordu görmüyordum internete 12 yuklediktdn sonra 4.5 g çekmeye başladı ve testlerde 4 5 mbit basıyor suan

İsterseniz ayarlardan animasyon hızını arttırabilirsin

rdvndag

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 9 T
Konular
7
çok bariz yavaşlamış uygulamlar arası geçişler animasyonlar vs. kapalıda.
birde bende bildirm sorunu var iki kere format data yapmama rağmen bildirimler hiç stabil değil

@k1zguran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Erol
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Hocam şarj konusunda da bilgi verir misiniz? Miui 12 olarak EU stabil, MiRoom stabil, Masik stabil denedim ama hiç memnun kalmadım. Sadece global stabil kaldı denemediğim. Şu an MiRoom 11.0.6 stabildeyim ve şarj konusunda mükemmel. 10 saat ekran süresi var (oyunsuz) Buna yaklaşsa direkt geçerim.

Bu ZİP dosyası ve kurmak için twrp ve bootloader kilidi açık olması gerekiyor. TGZ olarak çıktığında mi flash ile yükleyebilirsiniz.

öğleden sonra 3 civarı verdiğiniz linkteki romu yükledim, şarjım 71 di sonrasında telefon kurulumu vs derken ekranı tam parlaktıkta kullanarak telefona bir ton uygulama indirdi güncelleme yaptım yaklaşık 5 saat müzik dinledim instagramda biraz gezindim, eve geldim 2 saat kadar instagramda gezindim şuan şarjım 24

Herkes şarjdan çok şikayetçiydi ama bana gayet güzel gitti, çokça detay ekledim siz de kendinizce bir değerlendirme yaparsınız belki diye düşündüm

Böyle bir hata alıyorum. Verilen linki indirip güncelleme yapinca. TWRP yok.
daha erken cevap veremedim kusura bakmayın , dearlove cevap vermiş ama benim bildiğim kadarıyla da zip dosyası olduğu için twrp olması lazım.

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
öğleden sonra 3 civarı verdiğiniz linkteki romu yükledim, şarjım 71 di sonrasında telefon kurulumu vs derken ekranı tam parlaktıkta kullanarak telefona bir ton uygulama indirdi güncelleme yaptım yaklaşık 5 saat müzik dinledim instagramda biraz gezindim, eve geldim 2 saat kadar instagramda gezindim şuan şarjım 24

Herkes şarjdan çok şikayetçiydi ama bana gayet güzel gitti, çokça detay ekledim siz de kendinizce bir değerlendirme yaparsınız belki diye düşündüm
Yazdıklarınıza göre şarj konusunda üzmeyecek görünüyor. Şeytan dürtüyor, sanırım bunu da denicem ve memnun kalmazsam uzun süre Miui 12 defterini kapatıcam. Size zahmet bir de son olarak tam şarj sonrası kullanımdan sonra ekran görüntüsü atabilirseniz tam bilgi almış olurum. Teşekkürler.

Üst Alt