Yardım Mİ 9T Recovery moddan çıkmıyor devamlı recovery açılıyor.

huso1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüseyin
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10
Telefon Modeli
mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
bootloader kilidi açıktı xiaomi tool ile twrp yükelemeye çalışıyordum fakat telefon devamlı recovery modunda açılmaya başladı kapatsam bile teli açmadan kendiliğinden recovery modu açılıyor. xiaomi toolda usb hata ayıklama seçeneğini açamadığımdan görmüyor. fastboot moduna alabiliyorum başka birşey yapamıyorum nasıl çözebilirim

vatansever85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
aynı sorunu yaıyorum, telefon açılışta recovery menüye giriyor. fastboot ile global rom kurdum fakat tek değişen önceden twrp açılıyordu şimdi kendi recovery menüsü açılıyor. hata şöyle başladı imei rapair işleminden sonra şebeke gitti. bende yedek qcn yi tekrar yüklemeye çalıştım sonra böyle oldu. önerisi olan varmı acaba?

Oyla:

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
aynı sorunu yaıyorum, telefon açılışta recovery menüye giriyor. fastboot ile global rom kurdum fakat tek değişen önceden twrp açılıyordu şimdi kendi recovery menüsü açılıyor. hata şöyle başladı imei rapair işleminden sonra şebeke gitti. bende yedek qcn yi tekrar yüklemeye çalıştım sonra böyle oldu. önerisi olan varmı acaba?

hocam merhaba bende telefona trwp atarken sıkıntı oldu şuan benim telefonda fastboot modda kalıyor miflash la rom yüklemeyi deniyorum rehberide okudum ama fayda vermiyor romu miflash görüyor romu yüklüyor ama resimdeki gibi 25 30 dk beklediğim halde bitmiyor hem 64 bit hem 32 bit recovery denedim olmadı telefon şuan brick mi olmuş oluyor tamda bilmiyorum ama bi ara telefonun arkasını açıp kısa devre yapman lazım falan diye bir şey okumuştum ben yapmam ama artık bi telefoncuyamı gidicez napıcaz bilemiyorum

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendede aynı sorun var telefon fastboot modda kalıyor miflash la rom yüklemeyi denedim hem 64 hem 32 bit telefonu görmede sorun yok ama uzun süre beklediğim halde bitmiyor yükleme aşağı yukarı 30 dk felan bekledim
ekran görürüntüsü ekteki gibi galiba brick oldu telefon bi telefoncuya falan gitmek şart oldu galiba

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

vatansever85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

bu konudan faydalandım. hatayı düzelttim. önce partionları(imei ile alakalı olanları) sildim, sonra eu rom yükledim, efs yedeğim vardı ama farklı twrp ile geri yükleyememiştim. eu rom açılınca onun twrp si ile efs yedeğimi kurdum telefon normale döndü. fakat imei repair yaptığımda şebeke gitti yine.

Oyla:

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22

bu konudan faydalandım. hatayı düzelttim. önce partionları(imei ile alakalı olanları) sildim, sonra eu rom yükledim, efs yedeğim vardı ama farklı twrp ile geri yükleyememiştim. eu rom açılınca onun twrp si ile efs yedeğimi kurdum telefon normale döndü. fakat imei repair yaptığımda şebeke gitti yine.

valla ben komple pc ye format attım qualcom driver ı ve abd driveri yeniden kurdum miflash 64 bit aldım herşeyi sıfırdan yaptım oldu bu arada malzemeleri C klasörüne attım oda etki etmiş olabilir. Gördüğüm kadarıyla %99 bu hataların sebebi driver kaynaklı eğer doğru rom indirip doğru araçla flashlarsan bir sıkıntı olmuyor bende biraz tırstım imei gümlemiştir diye ben kendi eski telefonumun imeisini yazdırmıştım ama herşeyi silmeme rağmen imei silinmemiş bi süre telefonu kurcalamayı düşünmüyorum

Oyla:

ademersenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
S7 Edge
Konular
0
kardeşim aynı sorunu bende yaşadım nasıl çözdün problemi ?

Oyla:
Üst Alt