Soru Mi 9T Pro'yu nasıl bilirsiniz? - IPhone'dan geçiş işlemi

unloader

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
IPhone 6
Konular
3
Merhaba IPhone 6 cihazını kullanıyorum haliyle artık yeterli gelmiyor bana. Mi 9T Pro'yu gözüme kestirdim sizce nasıl bir cihaz? Ayrıca IPhone'daki verilerimi nasıl Xiaomi cihazıma kopyalayabilirim?

unloader

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
IPhone 6
Konular
3
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim lakin bazı arkadaşlar yanlış anlamışlar beni cihaza geçilir mi diye sormadım cihaza geçmeyi düşünüyorum ve cihaz nasıl bir cihaz diye sordum. Yani IPhone6 ile kıyaslamanız ve bunun üzerine tartışmanız beni üzdü. Bulunduğum şehrin çarşısını(kaçak telefonların bol olduğu bir şehir) gezdim fakat mi 9T Pro cihazını bulamadım. Aslında bir yer buldum fakat 2800₺ fiyat söyledi ( 8 GB Ramli versiyonu kutu yok şarj aleti çakma), bu da bana fazla geldiğinden almadım. Bayramdan sonra cihaz arayışına tekrar başlayacağım.

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
İPhone 6 dan sonra size mükemmel bir deneyim yaşatır. Ama yer yer yazılım olarak da sizi üzer.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Abartma derken ? Birisi geçen yılın amiral gemisi, diğeri de iPhone 6. Bence siz abartıyorsunuz Apple'ı.
İPhone 6dan geçiş tabi ki çok fark edecektir ama daha iyi bi cihazdan xiaomiye geçiş o kadar da abartılacak bişey değil,iş arkadaşlarım akrabalarım vs geçenler hevesini alıp değiştirdiklerine çok şahit oldum,kendim de önceden iPhone kullanıyordum xiaomi kullandım geri iPhone’a geçtim yani o kadar abartılacak bişey değil hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Boşverin hocam arkadaş biraz uzak kalmış teknolojiye
Arkadaş iPhone 6dan mi 9t proya geçişin Şahin’den inip ferrariye binmek gibidir dememiş xiaomiye geçiş öyledir demiş,benim lafım ona,iPhone 6dan xiaomi cihaza geçiş tabi ki büyük fark yaratacaktır,teknoloji bilgim sizin yaşınızdan büyüktür merak etmeyin :)

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
İPhone 6dan geçiş tabi ki çok fark edecektir ama daha iyi bi cihazdan xiaomiye geçiş o kadar da abartılacak bişey değil,iş arkadaşlarım akrabalarım vs geçenler hevesini alıp değiştirdiklerine çok şahit oldum,kendim de önceden iPhone kullanıyordum xiaomi kullandım geri iPhone’a geçtim yani o kadar abartılacak bişey değil hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaş iPhone 6dan mi 9t proya geçişin Şahin’den inip ferrariye binmek gibidir dememiş xiaomiye geçiş öyledir demiş,benim lafım ona,iPhone 6dan xiaomi cihaza geçiş tabi ki büyük fark yaratacaktır,teknoloji bilgim sizin yaşınızdan büyüktür merak etmeyin :)
Şuan teknoloji bilginizin yaşımızdan büyük olduğunu 6 yıllık bir telefonu savunarak ispatladınız, tebrikler !

Oyla:

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Kardeşim yanlış anlama uzun uzun yazmak istemiyorum , inan çok üşeniyorum . 6 aydır mi 9t pro sahibiyim, 2000 TL civarına pasaport kaydı yapılmamış sapasağlam p20 pro cihazlar var , al bir tane , git ime attır kullan. Pişman olmazsın ...

Oyla:

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
yaklasik 1 senedir kullaniyorum eger normal kullanici isen iphone 6 dan mi9t pro ya gecmek elbette super olur kiyaslamak yanlis ama detaycisan takintiliysan heleki pubg mobile oynuyorsan uzak dur telefonda dokunmatik hatasi mevcut onun disinda mukkemmel bir telefon fiyatina gore butun malzemeleri 2.sinif malzeme ile yapilmis tabi bu fiyata alinacak en iyi telefondur.

Oyla:

unloader

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
IPhone 6
Konular
3
yaklasik 1 senedir kullaniyorum eger normal kullanici isen iphone 6 dan mi9t pro ya gecmek elbette super olur kiyaslamak yanlis ama detaycisan takintiliysan heleki pubg mobile oynuyorsan uzak dur telefonda dokunmatik hatasi mevcut onun disinda mukkemmel bir telefon fiyatina gore butun malzemeleri 2.sinif malzeme ile yapilmis tabi bu fiyata alinacak en iyi telefondur.
Hocam dokunmatik hatası dediğiniz ne oluyor acaba?

Oyla:

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Ben de 2. El malzeme neler merak ettim

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bence de 2.sınıf malzeme olayı doğru. Cihazın boya kalitesi çok dandik bana göre. İçinde bulunan titreşim motoru da pek tatmin edici değil. 2 tane üst düzey xiaomi kullandım. İkisininde yakınlık sensörü ve ahize performansı kötüydü. Ekran kalitesi olarak ise gayet iyi ama oyun anlamında sıkıntı çıkardığını duydum. Zaten bu fiyata her şeyin üst düzey olamayacağı ortada ondan pek sorun etmiyorum. İlk defa mi 10 ile tam üst düzey cihaz yaptılar malzeme işlemci vs ama fiyatıda ortada. İlerde belki de birdaha xiaomi almamama neden olacak olay ise yazılımda bitiyor. Görünüş ve özellik açısından iyi ama altyapısı çok kötü. Miui optimizasyonu adı altında yaptıkları olay bazı uygulamalarda sıkıntılara neden oluyor. Ayrıca yazılım ekibi geri bildirimleri önemsemiyor. En son gelen miui 12 ile de akıcılık olayını yok ettiler tam ekran kullanımı için. Genel olarak söylemek istediğim bu fiyata daha iyisi yok ama kusursuz bir cihazda değil.

Oyla:
Üst Alt