Soru Mi 9T Pro'yu nasıl bilirsiniz? - IPhone'dan geçiş işlemi

unloader

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
IPhone 6
Konular
3
Merhaba IPhone 6 cihazını kullanıyorum haliyle artık yeterli gelmiyor bana. Mi 9T Pro'yu gözüme kestirdim sizce nasıl bir cihaz? Ayrıca IPhone'daki verilerimi nasıl Xiaomi cihazıma kopyalayabilirim?

ErdincOTA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
9
Cihaz kurulumu yaparken IOS üzerinden verileri almak gibi bir seçenek çıkıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende ciddi düzeyde memnunum. Sadece instagram da hikaye olarak 1den fazla video paylaşınca sadece ilk videoyu paylaşıyordu. Tek sorun buydu. O da miui 12 güncellemesi çözüldü. Dokunmatik sorunu hiç yaşamadım. Hassasiyeti konusundan bir sıkıntı vardı evet onu da 3 parmak ekran görüntüsü almayı kapatarak aştık sonuçta.
Nasıl bir sıkıntı vardı? Gecikme gibi mi? Bende 3 parmak ile ekran görüntüsü açık o yüzden sordum.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Cihaz kurulumu yaparken IOS üzerinden verileri almak gibi bir seçenek çıkıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl bir sıkıntı vardı? Gecikme gibi mi? Bende 3 parmak ile ekran görüntüsü açık o yüzden sordum.
Hayır, konu Pubg ile ilgili hocam sıkıntınız olmaz.

Oyla:

mosit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki Ersoy
Cihazım
K20 Pro
Konular
0
Mi9t Pro 8/128 kullanıyorum iphone hikaye arkadaşlar çok net.

Oyla:

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
hocam iphone nin eski modelleri ile kıyas yapılır fakat örnek olarak 11 ile mi9t bence elma armut gibi olacak ama tuşlu serileri ile kıyas yapılabilir şahsen al sat yapan birisi olarak söyleyeceğim şey iphone de sosyal medya bankacılık kısaca günlük aktif kullanılan uygulamalar oyunlar tamamen oturmuş bi sistem android çok daha yolu var uyumsuzluk kasılma uygulamadan atma gibi türkiyede malum fiyatlar geçim durumları böyle olduğundan android cihazlara yöneliyoruz özet olarak eski model iphone den geçilir mi9t pro ya ama yinede yazılımsal sıkıntılar sizi bekler :)

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
hocam iphone nin eski modelleri ile kıyas yapılır fakat örnek olarak 11 ile mi9t bence elma armut gibi olacak ama tuşlu serileri ile kıyas yapılabilir şahsen al sat yapan birisi olarak söyleyeceğim şey iphone de sosyal medya bankacılık kısaca günlük aktif kullanılan uygulamalar oyunlar tamamen oturmuş bi sistem android çok daha yolu var uyumsuzluk kasılma uygulamadan atma gibi türkiyede malum fiyatlar geçim durumları böyle olduğundan android cihazlara yöneliyoruz özet olarak eski model iphone den geçilir mi9t pro ya ama yinede yazılımsal sıkıntılar sizi bekler :)
Hocam haklısınız ama arkadaş da öyle bir sallamış ki. iPhone 6 kim Mi 9T Pro kim ? :D

Oyla:

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16