Çözüldü Mi 9t pro telefon bataryamı nerede değiştirebilirim?

arm0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Telefonum kaçak. 2 ay gibi bir süre önce aldım fakat bataryası evu x romunda 4-5 saat gidiyor ve telefonun bataryasına baktığımda 2019 tarihli olduğunu gördüm. İstanbul'da oturuyorum, telefonun bataryasını nerde değiştirebilirim ya da kaçak olduğu için kabul etmezlerse internetten hangi bataryayı alabilirim.
(dejinin sitesine baktım ama sadece mi 9tsi olduğu için bu konuyu açtım)

smh06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi note 7
Konular
3
Telefonum kaçak. 2 ay gibi bir süre önce aldım fakat bataryası evu x romunda 4-5 saat gidiyor ve telefonun bataryasına baktığımda 2019 tarihli olduğunu gördüm. İstanbul'da oturuyorum, telefonun bataryasını nerde değiştirebilirim ya da kaçak olduğu için kabul etmezlerse internetten hangi bataryayı alabilirim.
(dejinin sitesine baktım ama sadece mi 9tsi olduğu için bu konuyu açtım)
Ben dejinin o bahsettigin bataryasini aldım 4000 mah olan. Yarın ulaşacak deneyeceğim ins sorun yaşamam,bilgilendiririm tekrar

Oyla:

arm0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Ben dejinin o bahsettigin bataryasini aldım 4000 mah olan. Yarın ulaşacak deneyeceğim ins sorun yaşamam,bilgilendiririm tekrar
banada döner misiniz rica etsem bende olursa takarım orjinal hızlı şarjım yok zaten

Oyla:

Hide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
2
Güncel en uyumlu ve stabil batarya realpower'ın bataryası. 5 aydır kullanıyorum hala kapasitede düşme yok ölçümlerde 3950mah çıkıyo bende.
Son durum nedir hocam? Pil kaç mah şu an? Ve neyle ölçüyorsunuz accubattery mi?

Oyla:

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Dejinin bp40 yani pro modeli için bataryası çıkmış. İhtiyacı olan arkadaşlar bakabilir.

Oyla: Çözüm
Üst Alt