Yardım Mi 9T Pro Şebeke geliyor internete giriyor arama yapmıyor.

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
Merhabalar. Mi 9T Pro cihazım var süresi doldu aldığım yere götürüp imei attırdım. İmei atıldıktan sonra bir süre düzgün çalışıyor fakat 1 - 2 saat sonra gidiyor. Telefonu yeniden başlattığımda şebeke gidiyor 10 - 15 dk sonra şebeke geliyor ama sadece mobil veri kullanabiliyorum. Arama yapamıyorum ve arama alamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu kısımdan mı bahsediyorsun hocam nereden ulaşacağımı tam olarak anlamadım.
Ayarlar-telefon hakkında- tüm özellikler- dahili depolama 4-5 kere hızlı tıkla hattın 1-2 hangisindeyse seç ona göre kontrol et

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
yapılan imei işleminde sıkıntı var eksik bandlar var cihazda şuanda yeniden düzenli bir şekilde işlem yapılması gerek..

Oyla:

Furkeann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
6
lte/cdma/umts/auto olarak yapın sonra telefon açın birine bakalım aktif olacakmı
Maalesef düzelmedi :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yapılan imei işleminde sıkıntı var eksik bandlar var cihazda şuanda yeniden düzenli bir şekilde işlem yapılması gerek..
Yarın tekrardan uğrayacağım eğer düzelme olmazsa başka yollara başvuracağım olmazsa da yapacak bir şey yok :(

Oyla:

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Arkadaşların dediği gibi imei repair işlemi eksik yapılmış hocam tekrardan bilen birine yaptırın. Geçmiş olsun

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
aynı yere gittiğinizde yine aynı işlemi yapacaklar büyük ihtimal. adamlar ısrarla internette gezen k20 pro qcn dosyalarıyla işlem yapıyorlar. bunun için telefoncuyla 3 gün uğraştım ve arada bir fark yok diye ısrar etmeye devam ettiği için gidip doğru yapan kişiye ulaştım ve bütün sorunlar çözüldü. çok basit bir işlemi bile doğru yapmayı beceremeyen bir çok kişi kendine telefoncu dükkanı açmış durumda maalesef..

Oyla:
Üst Alt