MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Telefonuma 12.5 i yükledim ve telefonu yeniden başlattım.TWRP diye bir ekran geldi internetten biraz araştırdım ve romu tekrar yükleyin diyen insanları gördüm.Bende aynen yaptım install rom dedim fakat ondan sonra telefonu yendien başlattıgımda mi ekranında takılı kaldı ses düğmesi ve açma kapama düğmesine basılı tuttugumda gelen fastboot ekranı da takılı kaldı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen birileri yardım etsin.Redmi note 9 pro.
Miflash programı ile fastboot rom kurmayı deneyin.

Ncp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ncp
Cihazım
Redmi not 4
Konular
6
OTA dan kuramıyorum bu hatayı veriyor çözümünü bilen var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-04-01-04-52-010_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-01-04-01-04-52-010_com.android.updater.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 27

Gökhans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
GÖKHAN
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
Merhabalar
İlk sayfadaki 3 linkten bana lazım olan fastboot rom versiyonu çalışmıyor. Kendi sitesinden de denedim indirmeye basınca atıyor siteden. Bilgisi olan varsa sevinirim.

Gökhans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
GÖKHAN
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
0
Merhabalar
İlk sayfadaki 3 linkten bana lazım olan fastboot rom versiyonu çalışmıyor. Kendi sitesinden de denedim indirmeye basınca atıyor siteden. Bilgisi olan varsa sevinirim.
İnternet browser la alaklıymış çözüldü :)

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Çine gelen 12.5.6 sürümü globale gelmeyecek herhalde 2 ay geçti. Yazılımı oturtmadan cihazı emekli edecekler gibi gözüküyor.

JustGuilty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Alp
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Çine gelen 12.5.6 sürümü globale gelmeyecek herhalde 2 ay geçti. Yazılımı oturtmadan cihazı emekli edecekler gibi gözüküyor.
Bugün cihazın telegram grubunda yazılanlara göre bir güncelleme verilecekmiş fakat bir sorunla karşılaşılmış ve duraklatmak zorunda kalmışlar. Şu an üstünde çalışıyorlarmış. Hata düzeltme ve güvenlik yaması güncellemesi olacakmış. Kesin bir tarih verilmedi ancak Ocak sonu olabilir dendi. Gelecekte de 12.5 Enhanced güncellemesi atlanıp direkt MIUI 13 verilecekmiş.

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Bugün cihazın telegram grubunda yazılanlara göre bir güncelleme verilecekmiş fakat bir sorunla karşılaşılmış ve duraklatmak zorunda kalmışlar. Şu an üstünde çalışıyorlarmış. Hata düzeltme ve güvenlik yaması güncellemesi olacakmış. Kesin bir tarih verilmedi ancak Ocak sonu olabilir dendi. Gelecekte de 12.5 Enhanced güncellemesi atlanıp direkt MIUI 13 verilecekmiş.
EEA sürümünü hepten unuttular. 12.5.1 de kaldık...

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Xiaomi tek tip yazılım üretmediği sürece hep böyle saçmalıklar olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Her pazara ayrı yazılım uyarlamak zaman kaybı.

Suzer0690

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sadettin
Cihazım
Redmi note 7
Konular
6
Romu mi flashtan kurarken bootloader kapata basmisim şuan cihaz açılmıyor nasıl açabilirim

Üst Alt