Soru Mi 9t pro oyun performansı

Ufukcan34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi9t Pro
Meslek
Laborant / Barista
Konular
7
Anlamıyorum bu telefonda ne var böyle pubg oynarken FPS drop ve lagdan oynanmıyor. Böyle güçlü işlemci nasıl bu şekilde oynatır bu oyunu çözemiyorum. Miu sürümünden forumdaki arkadaşlarında yardımıyla yeni rom evolution x romuna geçtim gene aynı değişen bişey yok. Diğer kullanan arkadaşlar varsa bu telefonun oyun deneyimini paylaşabilir mi ?

Ufukcan34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi mi9t Pro
Meslek
Laborant / Barista
Konular
7
Dostum sen saf Miui 11'e bir geç. Rom'u değiştir. Bir sıkıntın kalmayacak öyle düşünüyorum.
Hocam Miu global 11.0.5.0 surumdede aynıydı. Rom degiseyim ozaman bide dediğiniz gibi yapalım . Sagolun

Oyla:

Narkoz68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
merhablar ben şarj konusunda sıkıntılıyım global 11.0.4 rom yuklu performans vs hiç bir sıkıntısı yok ama şarj dayandıramıyorum.. eğer 3 saat üzeri pil süresi alan varsa rom linki paylasabilir mi değiştirmek istiyorum teşekkürler

Oyla:

korkmazzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
selamün aleyküm bende de k20 pro var ve oynı problemi bende yaşıyorum oyun yağ gibi akarken bir anda saçmalıyor FPS çok aşırı derecede düşüyor defalarca oyunu baştan yükledim akıcı aşırı olarak oynuyorum hdr de aynı şekilde sorun var ilk haftalarında sorun yoktu fakat artık sonra gerek oyun gerek cihazın güncellemeleriden sonra aşırı derecede sinir olmaya başladım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-01-10-07-08-693_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-01-10-07-08-693_com.android.settings.jpg
    198 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_2020-06-01-10-07-16-169_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-01-10-07-16-169_com.android.settings.jpg
    191,2 KB · Görüntüleme: 35
Oyla:

Rapboi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Al
Cihazım
Mi8 se
Konular
2
selamlar.kullandıgım cihaz k20 pro.denemediğim rom yapmadığım şey kalmadı.burdaki arkadaşlara katılamıyorum maalesef.4000 amper bataryası olan cihaz mi9 dan daha erken şarj bitiriyor.daha geç doluyor.pubg performansı mi9 ile alakası yok.bi kere ekranda dokunma gecikmesi var k20 pro da.gelistirici seceneklerinden oyun sürücü mü secmedim oyun turbodan dokunmatik hassasiyetini mi fullemedim.özel kernel mi yüklemedim.kernel manager ile tek tek hız mı aşırtmadım.4 wipe mı yapmadım kurarken vendor mu yüklemedim.jelatinini çıkardım.aklınıza gelen tüm seçenekler.100 mbps internet kullanıyorm max 44 ms pingim var.mi9 da yağ gibi akan PUBG de drop oluyor.ekranda gecikme oluyor.ısınma oluyor mi9 dan fazla.typce c çoğaltıcı ile mi9 da aynı anda şarj edip oynarken gram ısınma yok bunda hem şarj yüzde 1 bilemedin 2 artıyor.mi9 da tam doluyor batarya.tüm aksesuarlar aynı.bozuk olmuş olsa telefon mu seçecek? ben felaket soğudum bu telefondan.satışa çıkardım.cihazın tek güzel yanı.ne rom atarsan at asla çökmüyor.onun dışında tuğla gibi ağır kalın.işlemci nasıl sdm855 ben çözemedim.bize mi denk geldi.çözebilene aşk olsun

Oyla:

nuui

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
1
selamlar.kullandıgım cihaz k20 pro.denemediğim rom yapmadığım şey kalmadı.burdaki arkadaşlara katılamıyorum maalesef.4000 amper bataryası olan cihaz mi9 dan daha erken şarj bitiriyor.daha geç doluyor.pubg performansı mi9 ile alakası yok.bi kere ekranda dokunma gecikmesi var k20 pro da.gelistirici seceneklerinden oyun sürücü mü secmedim oyun turbodan dokunmatik hassasiyetini mi fullemedim.özel kernel mi yüklemedim.kernel manager ile tek tek hız mı aşırtmadım.4 wipe mı yapmadım kurarken vendor mu yüklemedim.jelatinini çıkardım.aklınıza gelen tüm seçenekler.100 mbps internet kullanıyorm max 44 ms pingim var.mi9 da yağ gibi akan PUBG de drop oluyor.ekranda gecikme oluyor.ısınma oluyor mi9 dan fazla.typce c çoğaltıcı ile mi9 da aynı anda şarj edip oynarken gram ısınma yok bunda hem şarj yüzde 1 bilemedin 2 artıyor.mi9 da tam doluyor batarya.tüm aksesuarlar aynı.bozuk olmuş olsa telefon mu seçecek? ben felaket soğudum bu telefondan.satışa çıkardım.cihazın tek güzel yanı.ne rom atarsan at asla çökmüyor.onun dışında tuğla gibi ağır kalın.işlemci nasıl sdm855 ben çözemedim.bize mi denk geldi.çözebilene aşk olsun
Eskiden oyundayken doluyordu, miui 11 de dolmuyor. Ben de de aynı ekran hoşuma gitmedi hassasiyeti.

Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Oyun odaklı cihaz almak isteyen arkadaşlar sadece ram ve işlemciye bakarak cihaz almayın. Oyunlar için çıkmış özel cihazlar var. Onlar pahalı derseniz ekran gecikme hz gibi değerlere bakıp cihaz tercih edin. İçinde fan olmayan bu cihazlarda zaman geçtikçe aynı performans her zaman alınmaz. Bu kullandığımız cihazlarda piyasada en ucuz bulunan sd 855 li cihaz. Onun dışında kısabildikleri her yerden kısmışlar. Yani her parçası kaliteli olmayacağı fiyatından belliydi.

Oyla:

Hommate01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Xiaomi Mi8 64 G
Konular
5
arkadaslar bu telefon oyun icin uygun degildir ben su zamana kadar asla fps sorunu yasamadim halende yasamiyorum ama hassasiyetle ilgili sorun oldugu gercek mi8 kullanirken hic bu problemlerle karsilasmadim ama sizin bash ettiginiz sorunlarida yasamadim sadece dokunmatik sorunu var

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam o takılma olayları anlık donmalar vs gibi kasma şeyleri aslında fps düşmesi değil oyun ile alakalı örnek vericek olursam pubg'de düşman render'i 300 metrede başlıyor yani ilerken bi anda 300 metre ileride bi takım vs çatışma varsa büyük ihtimalle sizde oluyordur anlık bi takılma olur 1 saniye gibi kısa sürer bu render olayından kaynaklı yani tamamen oyun ile alakalı o anda fps'e bakın aslında fps düşmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaslar bu telefon oyun icin uygun degildir ben su zamana kadar asla fps sorunu yasamadim halende yasamiyorum ama hassasiyetle ilgili sorun oldugu gercek mi8 kullanirken hic bu problemlerle karsilasmadim ama sizin bash ettiginiz sorunlarida yasamadim sadece dokunmatik sorunu var

aynen hocam oyun performansı açısından Mi 8 çok iyi optimizasyona sahip katılıyorum Mi 9 kullanıyorum karşılaştırma yaptım optimizasyon'da mi 8 daha iyi gibime geldi düzgün bi yazılım koysalar değişir'de işte

Oyla:

Narkoz68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
Şarjın çok çabuk düşmesi haricinde hiç bir sorun yaşamıyorum mi9t pro gayet akıcı stabil hatta bazen ss bile kullanıyorum arka planda hafif ışıma oluyor ama canı sağolsun hiç kasma veya takılma gibi problemler yaşamıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt