MIUI 12.5 Mi 9T Pro / K20 Pro [ Miui 12.5 ] - Eu Beta Rom Kurulum Talimatları ve İndirme Bağlantıları

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
Kafa karıştı hocam veekly beta 21.1.6 yı yüklemeyelim mi yani anlamadım mevzuyu

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Eskiden betalar ne güzeldi bu kadar saçma sapan buglar olmazdı. Cihaz sayısını azaltıp yazılıma odaklanmadıkları sürece çokta birşey düzelmez artık. Her yeni sürüm daha stabil olacak derken hiçbir şey düzelmemiş oluyor stabilite adına.

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8
Bugün yayımlanan guncellemeyi deneyen oldu mu ?
Telefon uygulamasi vs bazı diğer uygulamalarda gecikmeler olduğu için aosp ye dönmüştüm.

Düzelme varmı performans anlaminda

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Bugün güncelleme gelmedi ki hocam yarın gelecek diye biliyorum.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Evet yarın gelecek, bugün değil.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayaserkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Ben indirdim kurdum ama cihazın performansında düşüş var. Animasyonlar bazen takılıyor. Birkaç kerede siyah ekran da kaldı kapat aç yapınca düzeliyor ama can sıkıyor iste. Stabil sürüm bir rom kirucam heralde.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Ben indirdim kurdum ama cihazın performansında düşüş var. Animasyonlar bazen takılıyor. Birkaç kerede siyah ekran da kaldı kapat aç yapınca düzeliyor ama can sıkıyor iste. Stabil sürüm bir rom kirucam heralde.
Evet animasyonlarda ara ara takılma mevcut, ara sıra da durup dururken kilit ekranına atıyor. Benim açımdan ciddi problemler olmadığı için betadan devam.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
21.1.13 versiyonu upload ediliyor.

DEĞİŞİKLİK

Sistem
Yeni - Android 11 ile Mi 10T Lite / Redmi Note 9 Pro 5G (gauguin) için Xiaomi.eu ROM
Yeni - MIUI 12.5 güncellemesi [Redmi Note 8]
Optimizasyon - Sessiz / DND modunu ses çubuğundan açarken küçük düzen değişiklikleri
Optimizasyon - Android Güvenlik Yaması Ocak 2021'e güncellendi [Cihazların çoğu]
Düzeltme - Köklenmemiş cihazlar için SafetyNet testi başarısız oldu
Düzeltme - Edge ve Spotify gibi belirli uygulamalardaki bozuk simgeler [Android 11 cihazları]
Düzeltme - Google Kurulum Sihirbazı, MIUI'nin ilk kurulumu yerine ilk önyüklemede gösteriliyordu
Düzeltme - Bağlamsal metin seçimi pop-up'larındaki özel eylemler eksikti [Android 11 ve ayrıca belirli uygulamalarda Android 10]
Düzeltme - "Glow" şarj animasyonu çalışmıyordu [Bazı Android 11 cihazlar]
Düzeltme - Yukarıda belirtilen hata nedeniyle, bu animasyon açıkken kablosuz şarj çalışmıyordu
Düzeltme - Sesi açma sesi, devre dışı bırakıldığında bile Hızlı ayarlar / Kontrol merkezinden çalıyordu [Android 11 cihazlar]
Düzeltme - Bildirim gölgesindeki hava durumu bilgileri çok küçük metin boyutlarıyla doğru şekilde ölçeklenmedi [Android 11 cihazlar]

Fotoğraf Galerisi
Düzeltme - Dinamik çekim / Hareketli fotoğrafı veya Belge fotoğrafı düzenlemeye çalışırken "Bokeh" uygulaması kilitlendi [Bazı cihazlar]

Süper duvar kağıtları
Yeni - Dünya süper duvar kağıdı için iki yeni duvar kağıdı

Kamera
Yeni - Birkaç yeni kılavuz çizgisi eklendi (altın oran)

Bilinen sorun:
- A11 cihazlarında SI M kart ayarlarını geçmek için ilk kurulum sırasında SIM'i çıkarın

Mi 9 SE İÇİN UYARI: Android 11 güncellemesinin kurtarma için yeniden başlatılması, Fastboot modunda yeniden başlatmaya neden olduktan sonra - TWRP güncellemeden sonra kaybolur. Güncelleme yapmak için TWRP'nizi fastboot modundan, flash ROM'dan başlatın ve sisteme yeniden başlatın.
Bu güncelleme Redmi Note 9 4G / Redmi 9T için askıya alındı. MIUI 12.5 güncellemesinin, buna göre Android 11 güncellemesiyle 2021 Ocak ortası veya sonlarında alınması bekleniyor.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Bana da bildirim yeni geldi kursam mı kurmasam mı pek emin olamadım ama bir şey sormak istiyorum. Bu tür güncellemeler sonrası wipe seçeneklerinden hangilerini yapıyorsunuz?

Üst Alt