Güncelleme Mi 9T Pro / K20 Pro - Hindistan Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.6.0.QFKINXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 9T Pro / K20 Pro
Hindistan Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.6.0.QFKINXM
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-Ota Bağlantısını indirerek V11.0.4.0.QFKINXM Romun dan sistem güncelleyici uygulamasını kullanarak Güncelleme paketini seç yaparak güncelleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

lonelyusuf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi9t Pro
Meslek
Erkek kuaförü
Konular
14
Mi 9T Pro / K20 Pro
Hindistan Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.6.0.QFKINXM

Güncelleme yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-Ota Bağlantısını indirerek V11.0.4.0.QFKINXM Romun dan sistem güncelleyici uygulamasını kullanarak Güncelleme paketini seç yaparak güncelleyebilirsiniz.
2)Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ota Rom indirme bağlantısı

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı
Paylaşıldığında eklenecektir

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir​

Acaba buglu ve pil yiyen bir güncellememi merak ediyorum kullanıcı deneyimi bekliyorum :) testerlar nerde

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Durum nedir hocam demedinizmi degisiklik bilgiside ydr almamis
Hocam ne hikmettir bilinmez kaç kere temiz kurulum yaptım cihaz hep bootloop a düştü rastgele global romu kurayım dedim onda sorun olmuyor bende anlayamadım peşine de düşmedim açıkçası

Üst Alt