Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

greediss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
K20 Pro Premium
Konular
0
Herkeze merhaba kolay gelsin. O kadar çok yorum okudum ki bir türlü karar veremedim buradan sayın büyüklerime sesleniyorum. K20 Pro premium kuralacak en iyi rom hangisidir custom rom istemiyorum orjinal yakın temiz iyi hangi rom kurabilirim teşekkür ederim ilgileriniz için.

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Herkeze merhaba kolay gelsin. O kadar çok yorum okudum ki bir türlü karar veremedim buradan sayın büyüklerime sesleniyorum. K20 Pro premium kuralacak en iyi rom hangisidir custom rom istemiyorum orjinal yakın temiz iyi hangi rom kurabilirim teşekkür ederim ilgileriniz için.
Eu stabil rom tavsiye ederim hocam. Hata yok denecek kadar az. Ben bir hata ile karşılaşmadım.

greediss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
K20 Pro Premium
Konular
0
Rica ederim deneyimlerinizi paylaşırsanız merak edenlere de yardım olur.
MiRoom MIUI 20.7.9'dan EEA Avrupa Kararlı V12.0.4.0 geçtim bu bana biraz daha sade geldi en üzüldüğümde Kamera özelliğinde Vlog özelliğin olmamasıdır. Rehber ve Mesajlaşma uygulamaları Google olmasıdır. stock rom olup android ve yazılım güncel olarak geçebileceğim başka bir rom varmıdır ? stock rom istememdeki sebebim banka uygulamalarında root işlemi var demesi uygulamaların

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
MiRoom MIUI 20.7.9'dan EEA Avrupa Kararlı V12.0.4.0 geçtim bu bana biraz daha sade geldi en üzüldüğümde Kamera özelliğinde Vlog özelliğin olmamasıdır. Rehber ve Mesajlaşma uygulamaları Google olmasıdır. stock rom olup android ve yazılım güncel olarak geçebileceğim başka bir rom varmıdır ? stock rom istememdeki sebebim banka uygulamalarında root işlemi var demesi uygulamaların

Hocam bunu dener misiniz çok iyi bir rom. Umarım işinizi görür.

greediss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
K20 Pro Premium
Konular
0

Hocam bunu dener misiniz çok iyi bir rom. Umarım işinizi görür.
Rom telefona yükledim ve gerçekten çok hoşuma gitti uzun zamandan sonra kullandığım rom bu kadar keyif verdi. Her hangi bir sorunla ve çalışmayan uygulama ile karşılaşmadım. Gayet iyi ve stabil çalışmaktadır. Teşekkürler

grslseyfi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gürsel
Cihazım
MI 9T PRO
Meslek
Daire Başkanı Asis
Konular
2
Rom telefona yükledim ve gerçekten çok hoşuma gitti uzun zamandan sonra kullandığım rom bu kadar keyif verdi. Her hangi bir sorunla ve çalışmayan uygulama ile karşılaşmadım. Gayet iyi ve stabil çalışmaktadır. Teşekkürler
Beğenmenize sevindim hocam. Sorununuz çözülmüş oldu.

karipxman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
eu romda herhangi bir navigasyon problemi yaşanıyor mu daha önce çok karşılaştım da?

erdemmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
eu rom da türkçe dil var mı
ben global rom u yükledim mi flash ile ama arada kapanıp acılıyor, kurulumdan sonra başka bir şey daha yapmak gerekiyor mu acaba, yardım

Üst Alt