Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.4.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Twrp güncel sürüm ile deneyiniz hocam.
Hocam bende orange fox yüklü twrp başımı ağrıtmıştı ve telefon systeme dönmüyordu başka taktiği yoksa güncellemeyi yapmayım. Önemli bir güncelleme değildir umarım.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam bende orange fox yüklü twrp başımı ağrıtmıştı ve telefon systeme dönmüyordu başka taktiği yoksa güncellemeyi yapmayım. Önemli bir güncelleme değildir umarım.

Twrp kullanıyorum ve Twrp ile güncellemelerimi yapıyorum.
Orange foxda,
Zıp sıgnature verification seçeneğini kontrol eder misiniz. İşaretli ise, işareti kaldırıp deneyin. işaretli değilse işaretleyip deneyin hocam.

Değişiklikler listesi
Nisan ayı güvenlik güncellemesi.
Sistem kararlılığı artırıldı.

Son düzenleme:

mordorprensi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
galaxy s3
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sarj sürem

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
merhaba arkadaşlar, şarj süresi konusunda bir gelişme yok sanırım bir önceki versiyona dönmeyi düşünüyorum lakin bir yandan sorun yaşarmıyım gibisinden endişelerim var telefon rootlu değil global son sürümdeyim şarj konusunda tavsiyeleriniz varmı veya önceki sürüme dönmelimiyim miui10 da 2 gün gidiyordu 11 de ise 1 gün görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum
not: telefona root atmayı düşünmüyorum

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
merhaba arkadaşlar, şarj süresi konusunda bir gelişme yok sanırım bir önceki versiyona dönmeyi düşünüyorum lakin bir yandan sorun yaşarmıyım gibisinden endişelerim var telefon rootlu değil global son sürümdeyim şarj konusunda tavsiyeleriniz varmı veya önceki sürüme dönmelimiyim miui10 da 2 gün gidiyordu 11 de ise 1 gün görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum
not: telefona root atmayı düşünmüyorum

Önceki versiyondan kastınız mıuı10 mu? Yoksa bir önceki sürüm mü? Mıuı 11 den mıuı 10 geçmek şarj için değmez diye düşünüyorum, çünkü Mıuı11 de 1 gün gidiyor ise gerçekten iyi.

Herhangi bir sorun olmaması ile birlikte Bootloader kilidiniz açıksa Fastboot rom ile Temiz kurulum yaparak geçebilirsiniz fakat tüm verilerinizin silineceğini unutmayınız.

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
Önceki versiyondan kastınız mıuı10 mu? Yoksa bir önceki sürüm mü? Mıuı 11 den mıuı 10 geçmek şarj için değmez diye düşünüyorum, çünkü Mıuı11 de 1 gün gidiyor ise gerçekten iyi.

Herhangi bir sorun olmaması ile birlikte Bootloader kilidiniz açıksa Fastboot rom ile Temiz kurulum yaparak geçebilirsiniz fakat tüm verilerinizin silineceğini unutmayınız.
teşekkürler evet önceki sürümden kastım MIUI 10. veriler silinsin önemli değil de fastboot rom derken miflash tool ile atılan romu diyorsunuz sanırım miui 10 dan 11 e ota ile gincelledim hem n akabinde telefonu ayarlar kısmından sıfırladım sizin bahsettiğiniz başka bir metot mu

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
teşekkürler evet önceki sürümden kastım MIUI 10. veriler silinsin önemli değil de fastboot rom derken miflash tool ile atılan romu diyorsunuz sanırım miui 10 dan 11 e ota ile gincelledim hem n akabinde telefonu ayarlar kısmından sıfırladım sizin bahsettiğiniz başka bir metot mu

Evet, Mi flashtool ile Fastboot rom yüklemesi yaparak geçerken sıfırlanır cihazınız. Temiz kurulum yapmış olursunuz.
Fastboot rom kurulumu yapabilmeniz içinde Bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedir.

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
Evet, Mi flashtool ile Fastboot rom yüklemesi yaparak geçerken sıfırlanır cihazınız. Temiz kurulum yapmış olursunuz.
Fastboot rom kurulumu yapabilmeniz içinde Bootloader kilidinizin açık olması gerekmektedir.
teşekürler boot kilidi açık sorun yok peki aynı yöntem ile MIUI 10 a geri dönüş de yapabilir miyim?

11.0.4 için sanırım fastboot rom yok henüz?

Üst Alt