Rom Mi 9T Pro / K20 Pro Global Kararlı Rom MIUI 11 V11.0.3.0.QFKMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan archesm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 149
  • Görüntüleme 18K

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
bana geleli çok oldu manuel denetleme yapın isterseniz lakin ben şarj konusunda memnun değilim 2 günde bir şarj ederken şimdi günlük şarj ediyorum

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
11.0.3 var bende ama her türlü cihazı güncellemeyi hızlı alıyor ama bu cihazda bir sıkıntı var kendin avrupa sürümüyle arasında bile fark var. Global cihaz neden bu kadar geri planda anlamış değilim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bootloader kilidini açıp prangalardan kurtulun bence.Resimdeki pil değerlerini global romda hiç alamadım.Extra birçok özellik var custom romlarda ve gayet stabil çalışıyor.miuimix 20.4.9 special edition tavsiye edebilirim.
Sanırım miui12yi bekleyeceğim eğer o da umduğum gibi çıkmazsa custom roma geçiş vakti gelmiş demektir

Özcan DELİKANLI

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
İktisat
Konular
6
Arkadaşlar selam, aranızda WeChat kullanan varsa sevabına benim hesabı aktif edebilirse çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-27-11-07-41-861_com.tencent.mm.jpg
    Screenshot_2020-04-27-11-07-41-861_com.tencent.mm.jpg
    295,1 KB · Görüntüleme: 7

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Yeni sürüm V11.0.4.0.QFKMIXM

Android Güvenlik Düzeltme Eki Nisan 2020'ye güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.

mahir0147

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
note8
Konular
0
Yeni sürüm V11.0.4.0.QFKMIXM

Android Güvenlik Düzeltme Eki Nisan 2020'ye güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.

ota güncelleme ile geldi sistemi yenıden başlat diyor twrp de kalıyor reboot system diyorum günceleme yuklenemdi diyor ne yapmam lazım

face den yardımcı oldular yüklendi

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
ota güncelleme ile geldi sistemi yenıden başlat diyor twrp de kalıyor reboot system diyorum günceleme yuklenemdi diyor ne yapmam lazım
Hocam bu linkteki full sürümü indiriniz twrp uzerinden yükleme yapınız ota güncellemelerini twrp bendede yüklemiyordu çözümü bu

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Cihazı twrp ile güncelledim daha sonra magisk kurmaya çalıştım ama hep hata veriyor error 1 diye. 20.3 ve 4 sürümlerinde denedim ıkiside aynı. Nasıl kurmam gerekiyor?

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Cihazı twrp ile güncelledim daha sonra magisk kurmaya çalıştım ama hep hata veriyor error 1 diye. 20.3 ve 4 sürümlerinde denedim ıkiside aynı. Nasıl kurmam gerekiyor?
Verilen hata boot.img ile alakalı bir hata romun içindeki boot.img twrpden boot olarak flashlayin restart twrp yapıp deneyin hocam
olmadı bunu yapmadan önce 1 2 sefer restart twrp ile yapınız öyle deneyiniz olmaz ise bunu yapınız ve başka bir yolu daha var magisk maneger APK ile yükle diyerek romun içindeki boot.img editliyoruz bunu twrpden flashlayip magisk kuruyoruz

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Verilen hata boot.img ile alakalı bir hata romun içindeki boot.img twrpden boot olarak flashlayin restart twrp yapıp deneyin hocam
olmadı bunu yapmadan önce 1 2 sefer restart twrp ile yapınız öyle deneyiniz olmaz ise bunu yapınız ve başka bir yolu daha var magisk maneger APK ile yükle diyerek romun içindeki boot.img editliyoruz bunu twrpden flashlayip magisk kuruyoruz
Dediğinizi yapacaktım ama twrp uçmuştu tekrar aynı sürümü kurup direk magisk flashladım bu sefer hatasız kurdu teşekkürler

tioma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tayfun
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
4
Yok hocam çift whatsapp filan açık değil. Konuşma ekranının en altında değil de biraz yukarıda bir yerlerde bırakıp dener misiniz. Çok ilginç ki telefonun kilit ekranını hızlıca açıp kapayınca bende de olmuyor. Kilit ekranı devreye girince birkaç saniyeden sonra tamamen uçuyor. Üstteki arkadaş gibi bende de oldu. Şayet gene de sizde olmuyor ise bunun bir çözümü vardır demek ki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen üstad birçok kişi farkına değil sanırım. Neden oluyor bilmiyorum. Miui 11 kaynaklı bir problem sanırım. İş ile alakalı whatsapp gruplarımda bir görsel üzerinde bırakıyorum sonra o konuyu çözmek için görüşüyoruz. Aradan zaman geçiyor kilit ekranını acıyorum yeni gelen mesajlar ile birlikte çok yukarılara çıkıyor ekran. Şuan global 10.3.2 deyim. Bunda problem yok.
hocam bahsettiğiniz sorun son 2 gündür bende de olmaya başladı ama sorunu hallettim
yaptığım işlemler ek ayarlar geliştirici seçeneklerinde bulunan MIUI Optimizasyonu nu açıp kapattım ardından ana ekranda güvenlik yazan uygulamayı çalıştırdım temizlik işlemini tarama işlemini ve problemleri çöz yazan işlemi uyguladım tüm bunların sonunda bu problem giderildi bilginize

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt