Yardım Mi 9t MIUI 12.1.4 Android 11 twrp sorunu

oguz6nsoy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oguz
Cihazım
Mi 9T.
Konular
5
Hocam geçen ay yaşadım. Olmaz olsun öyle hata. 6 aylık yedek almadigim fotoğraflarim gitti ve istemeden twrp gir çık yapa yapa fabrika ayarlarına döndü. verileri yedekleyin Miflash ile temiz bir kurulum yapın sonra twrp magisk yapmayı deneyin

yunusemregül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 9t
Konular
0
aynı sorunu yaşıyorum ne yaptıysam düzelmedi malesef

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Cihazdaki klasör isimleri karışık görünüyorsa format data diyerek sıfırlama yapın,, sonrasında recovery modda yeniden başlatın, 4 wipe yapın, romu ve magisk flashlayın, en temiz çözümdür. Ama bu işlem cihazdaki tüm kişisel dosyaları siler haberiniz olsun. OrangeFox kullanmanızı öneririm.

yunusemregül

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus emre
Cihazım
mi 9t
Konular
0
TWRP yüklüyorum başarıyla yüklendi diyor. TWRP ekranı açıldığında bu uyarı geliyor ''installing zips or performing adb operations may still modify the system partition''. Sonrasında hiçbir şekilde magisk veya rom dosyasını görmüyor. Telefonu yeniden başlattığımda TWRP açmaya çalışıyorum ancak açılmıyor. Telefonun kendi recovery modu açılıyor.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
TWRP yüklüyorum başarıyla yüklendi diyor. TWRP ekranı açıldığında bu uyarı geliyor ''installing zips or performing adb operations may still modify the system partition''. Sonrasında hiçbir şekilde magisk veya rom dosyasını görmüyor. Telefonu yeniden başlattığımda TWRP açmaya çalışıyorum ancak açılmıyor. Telefonun kendi recovery modu açılıyor.
Twrp ekranı geldiğinde pc cihazı görüyor mu? Görüyorsa hiçbir işlem yapmadan orange fox yüklemeyi deneyin. Görmüyorsa fastboot üzerinden orijinal romunu ardından da twrp yükleyin. Twrp içinde düşük sürüm deneyin. Son alternatif olarak global bir romdan persist alıp bir hafıza kartına yada otg aparatı ile twrp içinden onu flashlayın.

KussBy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Duran Kuş
Cihazım
Mi 11 ultra
Konular
1
aynı sorunları bende yaşıyourm şifre vs hiç bişey yok twrp klosörleri rasgele yazılmış isimler ile açıyour için magisk vs de atamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp ekranı geldiğinde pc cihazı görüyor mu? Görüyorsa hiçbir işlem yapmadan orange fox yüklemeyi deneyin. Görmüyorsa fastboot üzerinden orijinal romunu ardından da twrp yükleyin. Twrp içinde düşük sürüm deneyin. Son alternatif olarak global bir romdan persist alıp bir hafıza kartına yada otg aparatı ile twrp içinden onu flashlayın.
pc cihazı görüyor ama pc den cihaza girdiğinde ismi farklı klasörler geliyor ve dosya atamıyorum farklı twrplerde denedim olmuyor yardım edebilecek birisi var mı:^)

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
aynı sorunları bende yaşıyourm şifre vs hiç bişey yok twrp klosörleri rasgele yazılmış isimler ile açıyour için magisk vs de atamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

pc cihazı görüyor ama pc den cihaza girdiğinde ismi farklı klasörler geliyor ve dosya atamıyorum farklı twrplerde denedim olmuyor yardım edebilecek birisi var mı:^)
Twrp ekranında format data yapmanız lazım.

nacar08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NUri
Cihazım
mi9t
Konular
0
Bu sorun bende de var, tüm yazılanlar sorunu çözmedi, format data da çözmedi.

telefonda da bilgisayarda da şifreli dosya adları var.

nacar08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
NUri
Cihazım
mi9t
Konular
0
android 10 yükleyip imei attım, sonra tekrar 11 yükledim. Başka türlü olmadı.

Üst Alt