İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

ozhan59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozhan
Cihazım
Mi A2
Konular
3
Mecbur bekleyeceksiniz hocam, EEA (Avrupa-EUROPA) PFJEUXM sürüme ancak servise gönderip onlara yükletecek siniz garanti bozulmaması için.

anladım hocam teşekkürler beklemek daha mantıklı o zaman :)

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
Herkese merhaba. Mİ 9T İhtalatçı garantili Global kararlı sürüm telefonuma birkaç gün önce Miui 11 güncellemesi geldi ve yaptım. Ancak Miui 11 EU rom olan kişilerde olan bazı özellikler benim telefonumda yok. Çift tıklama ile ekranı kapama, quick arama vs. Bu gibi şeyler Global sürüme ek bir güncelleme ile gelir mi acaba ?

Ayrıca EU roma geçsem;
1- Bildirim sıkıntısı var mı ?
2- güncellemeleri telefon üzerinden tek tuşla yapabilir miyim
3- Globala göre eksisi var mı ? ( Kamera çekimi, netflix hd ayarları vs. )
4- Bankacılık uygumalarında güvenlik sıkıntısı olur mu ?

Konu hakkında tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Birde EU roma geçmek çok zor mu :)

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Telefon 960 FPS ağır çekim modunda videoya müzik ekliyordu otomatik olarak. Sanırım kaldırmışlar MIUI 11'de facepalm~~

f1palaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FATİH
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Merhaba geçen hafta 6/128 Mi 9t Pro aldım. BL kilidi açtım Mi Flash Unlock ile. Garantili değil ürün ancak Xiaomi global siteden kontrolünü yaptım orijinal cihaz. Telefonu kullanmaya ve bi şeyler yüklemeye başladıktan hemen sonra önce jiroskop ve pusula sonra da tüm sensörler çalışmaz hale geldi. TWRP ile recovery yaptım persist birimi hasar almış dediler onu da yeniden kurdum ama yine de düzelmedi. CIT ayarlara girip kalibrasyon yapınca yakınlık, parklaklık, ekran döndürme falan hepsi fail oluyor. Bir çözüm öneriniz var mı acaba?

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Merhaba geçen hafta 6/128 Mi 9t Pro aldım. BL kilidi açtım Mi Flash Unlock ile. Garantili değil ürün ancak Xiaomi global siteden kontrolünü yaptım orijinal cihaz. Telefonu kullanmaya ve bi şeyler yüklemeye başladıktan hemen sonra önce jiroskop ve pusula sonra da tüm sensörler çalışmaz hale geldi. TWRP ile recovery yaptım persist birimi hasar almış dediler onu da yeniden kurdum ama yine de düzelmedi. CIT ayarlara girip kalibrasyon yapınca yakınlık, parklaklık, ekran döndürme falan hepsi fail oluyor. Bir çözüm öneriniz var mı acaba?
tekrardan fastboot rom kurmayı deneyebilirseniz belki çözüm olur hocam mi flash ile tekrardan deneyin derim

Üst Alt