İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
Cihazda "görüntüleme boyutu" diye bir ayar vardı diye hatırlıyorum, ama aradım bulamadım.

Böyle bir ayar var mı?

Sorun şu: dün gece telefonu sıfırlayıp bu sabah eu stabil rom yükledim. Ama simgeler yazı boyutu vs. çok büyük geldi gözüme. Yazı boyutunu en küçüğe ayarladım, ama görüntüleme boyutu gibi bir ayar da vardı sanki.

Ayrıca şu konudaki apk'yı yükleyip başlatıcıyı güncelledim. Yeni rom öncesi her yüklediğim sürüm çalışırken, rom sonrası sadece eski bir sürüm çalıştı ve o da pek sağlıklı çalışmıyor nedense...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buldum :) erişilebilirlik ayarlarındaymış :)

Son düzenleme:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Cihazda "görüntüleme boyutu" diye bir ayar vardı diye hatırlıyorum, ama aradım bulamadım.

Böyle bir ayar var mı?

Sorun şu: dün gece telefonu sıfırlayıp bu sabah eu stabil rom yükledim. Ama simgeler yazı boyutu vs. çok büyük geldi gözüme. Yazı boyutunu en küçüğe ayarladım, ama görüntüleme boyutu gibi bir ayar da vardı sanki.

Ayrıca şu konudaki apk'yı yükleyip başlatıcıyı güncelledim. Yeni rom öncesi her yüklediğim sürüm çalışırken, rom sonrası sadece eski bir sürüm çalıştı ve o da pek sağlıklı çalışmıyor nedense...
Ekran ayarlarını ikonlar vs. ve yazı boyutunu 3 farklı yerden ayarlayabilirsiniz.
1. Ayarlar/Ekran/Yazı tipi boyutu
2.Ayarlar/Ek ayarlar/Erişebilirlik/Ekran boyutu
3.Ayarlar/Ek Ayarlar/Geliştirici seçenekleri/En küçük genişlik

şu konudaki APK yi neden yüklediniz anlamadım. O artık eski bir sürüm.

MuratY

Marka değil, teknoloji fanboyu
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Samsung Note10+
Konular
21
şu konudaki APK yi neden yüklediniz anlamadım. O artık eski bir sürüm.

En yeni sürümü de yükledim, ama çalışmadı. Birden fazla sürümünü denedim, sadece 1-2 eski sürüm çalıştı, onlar da hiç stabil değildi. Sonunda dayanamayıp güncellemeleri kaldırıp eski haline çevirdim cihazı. Uygulamalar tuşuyla kullanım daha kolay geliyor bana, uygulamaların alfabetik dizilimine alıştığım için miui arayüzü beni biraz zorluyor :)

Ekran ayarlarını ikonlar vs. ve yazı boyutunu 3 farklı yerden ayarlayabilirsiniz.
1. Ayarlar/Ekran/Yazı tipi boyutu
2.Ayarlar/Ek ayarlar/Erişebilirlik/Ekran boyutu
3.Ayarlar/Ek Ayarlar/Geliştirici seçenekleri/En küçük genişlik

Bilgi için ayrıca teşekkürler, az önce karıştırırken buldum şans eseri :)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
En yeni sürümü de yükledim, ama çalışmadı. Birden fazla sürümünü denedim, sadece 1-2 eski sürüm çalıştı, onlar da hiç stabil değildi. Sonunda dayanamayıp güncellemeleri kaldırıp eski haline çevirdim cihazı. Uygulamalar tuşuyla kullanım daha kolay geliyor bana, uygulamaların alfabetik dizilimine alıştığım için miui arayüzü beni biraz zorluyor :)

Bilgi için ayrıca teşekkürler, az önce karıştırırken buldum şans eseri :)
Her hangi bir beta Roma geçin. Onda var aradığınız alfabetik dizilim ayarı

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Arkadaşlar ımei atılan mi9t de band 20 gidiyormu ımei attıktan sonra kontrol eden oldumu

Daha önce sorulmuş ancak gidiyor diyende var gitmiyor diyende var

SPHİNX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Herkese hayırlı geceler. Mi 9T cihazımı yenı aldım BL kilidi 168 saat sonra acılıcak ve ımeı attırıcam. Atıcak kısı kendısımı atsın yoksa evımde bozuk samsung galaxy s6 var onun ımeısınımı attırayım sızce.

ozkan16

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 3
Konular
5
Herkese hayırlı geceler. Mi 9T cihazımı yenı aldım BL kilidi 168 saat sonra acılıcak ve ımeı attırıcam. Atıcak kısı kendısımı atsın yoksa evımde bozuk samsung galaxy s6 var onun ımeısınımı attırayım sızce.
Elinizdeki sağlam imeiyi arttırın telefoncu kimbilir kaç cihaza atıyor aynı imeiyi elinizdeki daha garanti

SPHİNX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Elinizdeki sağlam imeiyi arttırın telefoncu kimbilir kaç cihaza atıyor aynı imeiyi elinizdeki daha garanti
Anladim hocam cihazi birdaha hic acmiyim degilmi yani zaten bozukta. Birde S6 4 5 yillik cihaz cekim gucu falan etki edermi sizce

Üst Alt