Sohbet Mi 9t mi redmi note 8 pro mu??

experz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Tespit doğru ama ya kafam hala çok karışık bilemiyorum 2 cihazı çok hoşuma gidiyor mi 9t de çok hoşuma gidiyor kullanıcılarına baktığımda da her iki cihazın kullanıcısı da çok memnun bilemedim ondan dolayı karar veremedim şu anda yanlış karar vermekten korkuyorum birazcık daha araştırma içindeyim şu anda mi a2 kullanıyorum cihazı 6x çevirdim MIUI ara yüzünden çok memnunumkarar vermekte zorlanıyorum Bir de daha önce Samsung telefon kullandım a serisi çok memnundum amoled ekrandan fakat bir süre sonra ekranda yanma oluyor Simge izleri arka planda kalıyor ondan dolayı birazcık amoled ekran dan tırsıyorum ama yine de ekran çözünürlüğü olarak çok iyi oluyor amoled ekran yani kısacası kafamda deli sorular

Bu kadar çok düşünürsen telefon alamazsın ki.
Her iki telefonun da + ve - yanları var. Daha önce ki cihazını 6x'e çevirmişsin. Belli ki rom olaylarıyla ilgilisin. Mtk işlemci durumu belli ileri de böyle bir işe girişsen cihaz elinde öylece kalır. Kaldı ki elektronik cihaz hepsi ne zaman nasıl ne şekilde bozulacağını bilemezsin.
Kendim mi9t kullanıyorum. Amoled ekran olduğu içi duvar kağıdını genel de koyu seçerim ama bazen görüyorum piksellerin çalıştığı yerde ekran full koyu olunca o çalışan piksellerin iz yaptığını görüyorum sorun oluyor mu benim için pek değil değiştirince duvar kağıdını geçiyor. Kendim çok parlak şekilde kullanan biri değilim telefonu.

Uzun lafın kısası fazla düşünme maddi durumun neye yetiyorsa telefondan beklentilerin neler ise ona göre karar ver al. Öyle çok incelersen her şey için geçerli. Kolay kolay bir şey alamazsın.

Üst Alt