Sohbet Mi 9t mi redmi note 8 pro mu??

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Note 8 Pro kullanıyorum, bundan önceki telefonum HTC M7 idi o cihazda Android 9 kullanıyordum şuan stabil 10 rom çıktı arada bakıyorum, demem o ki bu işlerle uğraşırsınız maalesef islemcisinden dolayı Note 8 pro da bu işler kısıtlı oluyormuş öğrenmiş olduk onun haricinde cihaz performans ve kalite olarak iyi birde yakından inceleme imkanı bulabilirseniz daha sağlıklı karar verirsiniz düşüncem..
Cihazı performansı için bilinçli alanlarda sorun yok zaten... Kamerası iyi, adında pro var, pahalısı buydu diye alanlar çok geçmeden hayal kırıklığı yaşıyor maalesef.

turan_ özçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turan
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
0
Haklısınız ayriyeten kamerası da aslında gece çekimleri hoşuma gitmiyor loş ışıkta grenleme çok oluyor, pro. ayarlar da güzel sonuçlar alınıyor ama pratik olmuyor her defasında

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Redmi Note 7 ile ceviz kırdıkları da vaki ama cebinden düşünce cortluyor...

Daha önce mtk işlemcili telefon kullandın mı?
Kullanmadım hep snapdragon işlemcili telefon kullandım bir ara da ios kullandım

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Kullanmadım hep snapdragon işlemcili telefon kullandım bir ara da ios kullandım
Naçizane tavsiyem, işlemci gücüne (çizim, rander vs) ihtiyacın yoksa uzak durmandır...

Mtk işlemcili telefon, güçlü çalışır ama bataryayı sömürür, ömrünü azaltır, ısınır. Yazılım desteği sınırlıdır...

Bu telefonun işlemcisi için umutlu konuşan çok, tecrübe ederek pişman olan da çok maalesef. Tercih sizin...

Matthew

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cevat
Cihazım
Redmi Note8
Konular
3
Mi9t ele oturuş, hissiyat açısından çok güzel. Kibar bir telefon yapmışlar ama Note8 Pro tasarım açısından daha sert, erkeksi. Ben olsam Snapdragon işlemciden yana tercihimi kullanırdım. Malum Note8 Pro'ya ileriye yönelik rom desteği de olmaz. Adamlar mediatek işlemci bataryayı sömürüyor diye 4500 mah pil koymuşlar bir sene sonra ısınmaya başlarsa pil performansını siz düşünün.

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Kseinlikle mi 9t

experz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Note 8 pro al sen. M9t sana gitmez.

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Naçizane tavsiyem, işlemci gücüne (çizim, rander vs) ihtiyacın yoksa uzak durmandır...

Mtk işlemcili telefon, güçlü çalışır ama bataryayı sömürür, ömrünü azaltır, ısınır. Yazılım desteği sınırlıdır...

Bu telefonun işlemcisi için umutlu konuşan çok, tecrübe ederek pişman olan da çok maalesef. Tercih sizin...
Şimdi ileriye dönük düşündüğümde mi 9t de de amoled ekran var ve Parmak izi sensörü ekranın içinde herhangi bir kırıkta veya darbede amoled ekranın maliyeti panele göre daha pahalı olur ama Note 8 Pro da IPS panel var daha ucuz maliyetli olduğunu düşünüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 8 pro al sen. M9t sana gitmez.
Bu tanıya nerden vardın dostum merak ettim

experz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Çok basit. Tüm mesajlara baktım çoğunluk mi9t demiş.
Ama sen zaten kafanda az çok kararını vermişsin. Suya toza dayanıklılık kızılötesi için note 8 ağır basmış.
Sonra amoled ekran ve parmak izi maddi acıdan seni zorlayacığını belirtmişsin bir sıkıntı olursa vs.
Tüm bunlara bakınca sen kararını vermiş oluyorsun. O yüzden note 8 pro al geç.

Teknolog_17

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
RedmiNote8Pro
Meslek
teknisyen
Konular
14
Çok basit. Tüm mesajlara baktım çoğunluk mi9t demiş.
Ama sen zaten kafanda az çok kararını vermişsin. Suya toza dayanıklılık kızılötesi için note 8 ağır basmış.
Sonra amoled ekran ve parmak izi maddi acıdan seni zorlayacığını belirtmişsin bir sıkıntı olursa vs.
Tüm bunlara bakınca sen kararını vermiş oluyorsun. O yüzden note 8 pro al geç.
Tespit doğru ama ya kafam hala çok karışık bilemiyorum 2 cihazı çok hoşuma gidiyor mi 9t de çok hoşuma gidiyor kullanıcılarına baktığımda da her iki cihazın kullanıcısı da çok memnun bilemedim ondan dolayı karar veremedim şu anda yanlış karar vermekten korkuyorum birazcık daha araştırma içindeyim şu anda mi a2 kullanıyorum cihazı 6x çevirdim MIUI ara yüzünden çok memnunumkarar vermekte zorlanıyorum Bir de daha önce Samsung telefon kullandım a serisi çok memnundum amoled ekrandan fakat bir süre sonra ekranda yanma oluyor Simge izleri arka planda kalıyor ondan dolayı birazcık amoled ekran dan tırsıyorum ama yine de ekran çözünürlüğü olarak çok iyi oluyor amoled ekran yani kısacası kafamda deli sorular

Üst Alt