MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Hocam magiski yükleseniz bile sağlıklı çalışmıyor.Uygulamalara root izni veremiyorsunuz.Boşuna uğraşmayın stabil bir versiyon çıkana kadar ya rootsuz kullanın ya da android 10 a dönün.
Tam aksine root gayet sağlıklı çalışıyor.ilk sayfada magisk yükleme spoyleri var ona bakın ve yapın gayet kolay

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Tam aksine root gayet sağlıklı çalışıyor.ilk sayfada magisk yükleme spoyleri var ona bakın ve yapın gayet kolay
Zaten ona bakarak yaptım. Üstüne farklı twrpler ile de denedim. Root izni veremiyorum hiç bir uygulamaya.

cinlitelefoncu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
xiomi mi 9t
Konular
25
Maalesef ben konudaki herşeyi denedim fakat fastboot a düşüyor. Kirli kurulum yaparsan oluyor ama o zamanda başka hatalar meydana geliyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Maalesef ben konudaki herşeyi denedim fakat fastboot a düşüyor. Kirli kurulum yaparsan oluyor ama o zamanda başka hatalar meydana geliyor

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cihaza romu kurun. Telefonu açın ilk kurulumu yapın. Bu sırada telefona şifre pin parmak izi vs koymayın. Telefonu recovery de yeniden başlatın birde öyle deneyin bakalım. Önce magisk r ardından magisk 21. Boot yedeğini alın fastboota düşme olursa yedekten geri dönün normal kullanıma devam edin ama ilginçtir ki ben hiç böyle problem yaşamadım. Uygulamalara da root izni veriliyor ayrıca.

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Telefonumda 20.9.10 sürümü var.Kirli flaşla bu sürüme geçebilirmiyim?TWRP 3.4.0.0 sürümü kurulu.

Cihat1968

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Tamam hocam teşekkürler

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Bu miui 12 de ki hassasiyet sorununu yaşayan bir tek ben mi varım. Kaydırma hassasiyeti sıfır. Yoksa sorun benim telefonda mı. Belki Android 11 ile düzelmiştir dedim yükledim. Hala aynı rezil durumda.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya da bu sorunu yaşayıp rahatsız olmuyor mu kimse.

haktan207

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
omer
Cihazım
mi a2
Konular
7
ben 20.9.17 nin üzerine kurulum yaptım ama hatalar verdi. ardından mecburen format atıp twrp den orange fox yukleyip temiz kurulum yaptım şuan telefon kendine geldi. ayrıca magisk r kurum ardından magisk 21 kurdum ve hiçbir hata almadım. root izinlerindede sıkıntı yok. telefon kendine geldi.
Burada dikkat edilecek husus guncel bir twrp sürümü özelliklede orange fox veya twrp 3.4.0 ile format ve ardından temiz kurulum yapmak. sonrasında sıkıntı çıkmıyor. çok kez denedim.
Paylaşım için teşekkurler

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bu miui 12 de ki hassasiyet sorununu yaşayan bir tek ben mi varım. Kaydırma hassasiyeti sıfır. Yoksa sorun benim telefonda mı. Belki Android 11 ile düzelmiştir dedim yükledim. Hala aynı rezil durumda.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ya da bu sorunu yaşayıp rahatsız olmuyor mu kimse.
Nasıl bir sorun tam olarak anlayamadım.

Üst Alt