MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Ben de yükledim yeni gelen güncellemeyi kontrol panelini indirirken herhangi bir kasma yok aksine hızlanmış.direkt otadan geleni yükledim üstüne magiskr ile root ettim sorunsuz olarak
Hocam sadece magiskr mi attınız. Yeterli oldu mu?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Drm seviyesinde duzelme varmi halen L3 mü cevaplarsiniz sevinirim

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Spotify böyle gözüküyor sizdede böylemi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Spotify böyle gözüküyor sizdede böylemi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
tek bir soru sordum bir cevap vericeksiniz onuda vermiyorsunuz cok kucuk bir uygulama ile 1 dknızı almıcak ama gerek yok herkes kendi menfatinde

uilboek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uilboek
Cihazım
RN8
Konular
5
dostlar beta güncellemesi yaptıktan sonra magisk yüklüyorum ama açılmıyor telefon. twrp ye girebiliyorum sorun yok ama bi önerisi olan var mı? magisk yüklemezsem telefon açılıyor bu arada.

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Hocam sadece magiskr mi attınız. Yeterli oldu mu?

hocam şoyle yaptım ben: romu yuklemeden once telefonda magisk managerin en son sürümü yüklüydü.sonra otadan gelen romu yükledim.telefon açılınca tekrar twrp ye girip bu konunun ilk sayfasında verilen magiskr yi daha önce telefona atmıştım onu yükledim.cihaz açılınca da magisk manager üzerinden magisk sürümünü güncelle deyip direk yama yap seçenegi ile olayı bitirdim.hiç bir sorun çıkmadı bu şekilde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dostlar beta güncellemesi yaptıktan sonra magisk yüklüyorum ama açılmıyor telefon. twrp ye girebiliyorum sorun yok ama bi önerisi olan var mı? magisk yüklemezsem telefon açılıyor bu arada.
bu konunun ilk sayfasında verilen işlemleri yapın aşağıda yazıyor.orange fox yüklemeden yaptım ben.twrp ile.twrpden yapacaksanız once cihazınıza magisk managerın en son sürümünü indirin kendi sitesinden ve kurun.sonra otadan gelen romu yükleyin.cihaz açılınca tekrar twrp ye gelip magiskr kurun.tekrar cihaz açıldıgında magisk managera girip ilk seçenekten magiski güncelle deyip önerilen ayarı seçin yani direk yama yap kısmından.sonrasında cihaz rootlu oluyor zaten

Sorun yaşamamak adına tavsiye edilen TWRP(OrangeFox) ve Magisk'i yüklemelisiniz.
OrangeFox:

Magisk:
Magisk 2:
Not: Eğer Magisk kullanmak istiyorsanız 2 adet Magiski'de TWRP'den kurmanız gerekmektedir.
Önce MagiskR'yi kurun, Ondan sonra Magisk v21.0 kurun ve reboot system yapın.

Son düzenleme:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
hocam şoyle yaptım ben: romu yuklemeden once telefonda magisk managerin en son sürümü yüklüydü.sonra otadan gelen romu yükledim.telefon açılınca tekrar twrp ye girip bu konunun ilk sayfasında verilen magiskr yi daha önce telefona atmıştım onu yükledim.cihaz açılınca da magisk manager üzerinden magisk sürümünü güncelle deyip direk yama yap seçenegi ile olayı bitirdim.hiç bir sorun çıkmadı bu şekilde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu konunun ilk sayfasında verilen işlemleri yapın aşağıda yazıyor.orange fox yüklemeden yaptım ben.twrp ile.twrpden yapacaksanız once cihazınıza magisk managerın en son sürümünü indirin kendi sitesinden ve kurun.sonra otadan gelen romu yükleyin.cihaz açılınca tekrar twrp ye gelip magiskr kurun.tekrar cihaz açıldıgında magisk managera girip ilk seçenekten magiski güncelle deyip önerilen ayarı seçin yani direk yama yap kısmından.sonrasında cihaz rootlu oluyor zaten

Sorun yaşamamak adına tavsiye edilen TWRP(OrangeFox) ve Magisk'i yüklemelisiniz.
OrangeFox:

Magisk:
Magisk 2:
Not: Eğer Magisk kullanmak istiyorsanız 2 adet Magiski'de TWRP'den kurmanız gerekmektedir.
Önce MagiskR'yi kurun, Ondan sonra Magisk v21.0 kurun ve reboot system yapın.
Teşekkürler hocam müsait bir vakitte bakayım is yerindeyim romu yükledim ama. Magisk biraz sıkıntı fastboota düşmek istemiyorum

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Teşekkürler hocam müsait bir vakitte bakayım is yerindeyim romu yükledim ama. Magisk biraz sıkıntı fastboota düşmek istemiyorum

AOSP larda önce MagiskR sonra V21.0 flashladığında safenety true oluyor fastboot'a düşmüyor bende daha kurmadım.

Üst Alt