MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Her yerde lag var. :D
Siz bi AOSP kurun akıcılık neymiş görürsünüz.
Ben Android 10 miui 12 kullandım. Bir fark görmedim. Bir kaç yerde her yerde değil. Ekranı yan yatırınca sol kısım yarı yarıya siyah gibi bir şey oluyor konu içinde de mevcut onun harici sorun görmedim. Kaldı ki buda lag değil sitem sorunu.

Miui ve arayüzünü aosp romlar ile kiyaslamak başlı başına saçmalık kusura bakmayın.. Kıyaslama yakacaksanız miui 11 ile yapın. Kolay gelsin.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mcgoxel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 2
Konular
0
Koyu mod ile sorunları var. Bir sonraki güncelleme ile çözülür diye tahmin ediyorum.

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Bu rom mahvetti beni. Kamera galeri sürekli durdurma hatası verdi. WhatsApp da resim indirme ve bir çok izin sorunu yaşattı. Önceki sürüm veya başka bir Roma da geçiş yapamadım. Mi flash ile yeniden miui 10.3 sürümüne dönmek zorunda kaldım. :(

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bu rom mahvetti beni. Kamera galeri sürekli durdurma hatası verdi. WhatsApp da resim indirme ve bir çok izin sorunu yaşattı. Önceki sürüm veya başka bir Roma da geçiş yapamadım. Mi flash ile yeniden miui 10.3 sürümüne dönmek zorunda kaldım. :(
MIUI 10.3 niye hocam

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Bilgisayarımda bulunduğu stabil çalıştığı ve başka bir rom indirme ile uğraşmak istemediğim için. Eu romdan son yayınlanan Roma kadar memnundum. Ama son rom maalesef telefonumu mahvetti kullanamaz hale geldim.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Bilgisayarımda bulunduğu stabil çalıştığı ve başka bir rom indirme ile uğraşmak istemediğim için. Eu romdan son yayınlanan Roma kadar memnundum. Ama son rom maalesef telefonumu mahvetti kullanamaz hale geldim.
İlk A11 sonuçta hocam. Bekleniyordu bu tarz durumlar. 2 3 hafta daha geçmesi lazım öyle biraz daha oturur diye düşünüyorum.

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
Beta sürümü illa ki hatalar olacaktır dediğiniz gibi. Ancak kurumsal e-posta ve şirket hattı ile beraber kullandığım için düzelmesini bekleyecek vaktim olmadı.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Dot Os kurmayı düşünüyorum bende begendiniz galiba 3 tane rom paylaşmıştınız
Evet güzel, DotOS'u tercih etmemin sebebi Picsel'in geliştiricisi yapıyor. Picselde 1000 kişilik bir gruba sahip ve düzenli güncelleme alan bir rom'du geliştiriciside yetenekli o yüzden DotOS tercih ettim.

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Gaaps dahili olduğu için vazgeçmek üzereyim konusunda ekran görüntüleride İngilizce Arrow os vanilla kuracağım herhalde pixel de baydı nerden alıştıysam iki haftada bir rom değişiyorum 8-|

Üst Alt