MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Ne gibi bir şaşkınlık hocam :D geçmeden bilelim.
İlk açılış uzun sürecek bir sürü kurulum aşaması vs. Her ayardan sonra ana ekrana döndüğünde simgeler yeniden yüklenecek. Standart MIUI işte ya :D

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Kamerada uzun pozlama yok maalesef
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam twrp ve magisk kurulumu hakkında spoyler açtım konuda. Dediğim şekilde kurulursa herhangi bir sorun olmuyor.

Evet ilk etapta acele edip yanıtınızdan önce yalnızca Magisk flashladım ve cihaz fastboot'a attı. Şimdi önce MagiskR ve ardından Magisk'i flashladım ve cihaz sorunsuz boot etti.

Son 4-5 MIUI 12 sürümünde nedenini çözemediğim bir şekilde azami 2,5-3 saat ekran süresi alıyordum. Bakalım temiz kurulum sonrası Android 11 neler gösterecek.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Evet ilk etapta acele edip yanıtınızdan önce yalnızca Magisk flashladım ve cihaz fastboot'a attı. Şimdi önce MagiskR ve ardından Magisk'i flashladım ve cihaz sorunsuz boot etti.

Son 4-5 MIUI 12 sürümünde nedenini çözemediğim bir şekilde azami 2,5-3 saat ekran süresi alıyordum. Bakalım temiz kurulum sonrası Android 11 neler gösterecek.
Sorununuzun çözülmesine sevindim. Uzun süredir MIUI kullanmadım. Kullandığım AOSP'lere bakacak olursak Android 11'in Android 10'dan hem cihaz performansı hemde batarya performansı tarafında daha üstün gördüm. Umarım bu MIUI'ada yansımıştır.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Sorununuzun çözülmesine sevindim. Uzun süredir MIUI kullanmadım. Kullandığım AOSP'lere bakacak olursak Android 11'in Android 10'dan hem cihaz performansı hemde batarya performansı tarafında daha üstün gördüm. Umarım bu MIUI'ada yansımıştır.
Aynen bende onu umut ediyorum deneyimlerinizi ve ekran görüntülerini bekliyorum.

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Dakika 1 Gol 1

Kurulum bitti, Play Store'daki güncellemeleri yaptım ve cihazı restart ettim. Restart sonrası cihaz açıldı, kilit ekranında pin'imi girdim ve güm, cihaz shutdown. Tekrar açtım cihazı, yeniden kilit ekranına geldi, pin'imi giriyorum ve yine güm.

cagri0102

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Dolby kullanmak isteyenler;
Daha önce kullandığınız Dolby sürümleri Android 11 üzerinde çalışmayacaktır. Test sürümü olan dosyayı sizinle paylaşıyorum. Test ettim sorun yok. Güncelleme geldikçe konunun başına da ekleyeceğim.

Kurulum:
Öncelikle Magisk'e girip arama kısmına AML yazıp son sürüm AML'yi indirip kuruyoruz.
Ardından geri çıkıp verdiğim Dolby'i kuruyoruz ve cihazı yeniden başlatıyoruz.

Dakika 1 Gol 1

Kurulum bitti, Play Store'daki güncellemeleri yaptım ve cihazı restart ettim. Restart sonrası cihaz açıldı, kilit ekranında pin'imi girdim ve güm, cihaz shutdown. Tekrar açtım cihazı, yeniden kilit ekranına geldi, pin'imi giriyorum ve yine güm.
Yüklediğiniz ekstra bir magisk modulu vs var mı hocam?

Aynen bende onu umut ediyorum deneyimlerinizi ve ekran görüntülerini bekliyorum.
Ekran görüntüleri ilk sayfaya eklenmiştir.

Son düzenleme:

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Beyler, magisk te herhangi bir zip flashlarken hata veriyor, invalid uri yazıp yükleme yapmıyor. Var mıdır bir çözümü?

Üst Alt